Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

14 lipca 2020 | 09:00 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W kolejnym ligowym meczu Nerazzurri pokonali Torino. Do bramki przyjezdnych trafiali Ashley Young, Diego Godin oraz Lautaro Martinez. Dwóch z nich udzieliło pomeczowego komentarza.

Lautaro Martinez:

- Naprawdę chciałem zdobyć bramkę. Było wiele meczów, w których mi się to nie oddało. Cieszymy się ze zwycięstwa i trzech punktów. Gol ma ważną wartość, zwłaszcza jak czekasz na niego kilka meczów. Cieszę się, ponieważ drużyna wygrała, pokazaliśmy charakter i siłę. Była wielka chęć, by odwrócić negatywny wynik. To był dobry mecz z trudnym przeciwnikiem. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa i zajmowanego drugiego miejsca.

Danilo D'Ambrosio:

- Zwycięstwo było potrzebne. Trzy punkty zawsze cieszą. Mamy zespół, który zawsze daje z siebie sto procent.

- Gra w środku pola jest inna niż gra w obronie, ale zawsze wiemy, co robić. Trener zawsze daje każdemu co najmniej trzy, cztery mecze i czułem się dobrze. Byliśmy lepsi na koniec meczu. Mieliśmy okazję zdobyć czwartą bramkę. Dzisiaj różnica polegała na tym, że z pozytywnym wynikiem zakończyliśmy ten mecz.

Diego Godin:

- Kiedy jesteśmy w trudnym momencie, ważne jest, by w jakiś sposób wygrać. Wygraliśmy mecz, który rozpoczął się od straty bramki, której się nie spodziewaliśmy. Zasłużyliśmy na zwycięstwo.

- Patrzymy w przeszłość, by się uczyć. Mamy szansę pozostać na drugim miejscu i tego wszyscy chcemy. Musimy myśleć o kolejnych meczach. Jestem tutaj, by pomóc drużynie na boisku i poza nim. W mojej karierze zawsze miałem zwycięską, pozytywną mentalność. Staram się robić, co mogę. Mam trzyletni kontrakt, chce tu zostać i dobrze sobie radzić w Interze.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 14 lipca 2020 | 09:33   

Widać było po Lautaro że chce, czasami nawet za bardzo co powodowało samolubstwo i marnowanie sytuacji, liczę że teraz otworzy mu się autostrada do dobrej formy z początku sezonu.

Snake

Snake 14 lipca 2020 | 13:56   

Samolubstwo i ciśnienie u niego to już od dawna było widać, za rzadko jest team playerem.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich