Podział punktów na Olimpico

19 lipca 2020 | 20:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Tradycji stało się zadość. Inter i Roma ponownie podzieliły się punktami. Mecz na Stadio Olimpico miał różne momenty, lecz ostatecznie zakończyło się remisem 2:2. Dla gospodarzy trafiali Spinazzola oraz Mkhitaryan, zaś dla gości De Vrij i Lukaku.

9' Handanović minął się z piłką zagraną z rzutu rożnego, lecz Mancini nie skorzystał z prezentu.

15' Inter na prowadzeniu! Sanchez dograł piłkę z rzutu rożnego na głowę De Vrija, który świetnie znalazł miejsce i pewnie umieścił piłkę w siatce.

25' Barella został ukarany żółtą kartką.

25' Bardzo mocny i bardzo niecelny strzał Mkhitaryana zza pola karnego.

27' Brozović oddał strzał z bliskiej odległości, lecz zbyt lekko, aby pokonać bramkarza.

39' Poturbowany Gagliardini potrzebował pomocy medyków. Włoch ostatecznie wrócił do gry.

43' Spinazzola oddał niecelny strzał głową po rzucie rożnym.

45+1' Gospodarze rzutem na taśmę doprowadzili do wyrównania. Na listę strzelców wpisał się Spinazzola. Sytuację starał się ratować De Vrij, lecz interwencja Holendra okazała się nieskuteczna.

45+2' Arbiter postanowił skorzystać z powtórki, bowiem akcję bramkową zapoczątkował faul Kolarova na Lautaro. Pomimo analizy wideo sędzia Di Bello nie zmienił swojej decyzji.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

49' Veretout miał szansę na gole, lecz Handanović skutecznie interweniował.

54' Lautaro wykorzystał świetne zagranie Bastoniego, ale arbiter słusznie odgwizdał spalonego i anulował trafienie.

57' Roma  zdobyła drugiego gola. Fliper w szeregach obronnych Interu. Największą przytomność zachował Mkhitaryan, który ubiegł Dżeko i mocnym strzałem wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

67' Lukaku, Biraghi i Moses w miejsce Lautaro, Younga oraz Candrevy.

68' Cristante zmienił Diawarę.

69' Eriksen zastąpił Gagliardiniego.

72' Pau Lopez obejrzał żółtą kartkę za opóźnianie gry.

74' Smalling zmienił Ibaneza.

82' D'Ambrosio zastąpił Bastoniego.

83' Perez i Perotti za Pellegriniego i Mkhitaryana.

86' Spinazzola ewidentnie faulował Mosesa i arbiter bez wahania wskazał na rzut karny.

88' Lukaku pewnie wykorzystał jedenastkę. 2:2.

90+4' Koniec meczu.

***

Roma - Inter 2:2 (1:1)

Gole: Spinazzola 45+1, Mkhitaryan 57 - De Vrij 15, Lukaku 88 (k).

ROMA (3-4-2-1): 13 Lopez; 23 Mancini, 41 Ibañez (6 Smalling 74'), 11 Kolarov; 25 Bruno Peres, 42 Diawara (4 Cristante 69'), 21 Veretout, 37 Spinazzola; 7 Pellegrini (8 Perotti 84'), 77 Mkhitaryan (31 Perez 84'); 9 Dzeko.
A disposizione: 63 Fuzato, 2 Zappacosta, 14 Villar, 15 Cetin, 17 Ünder, 19 Kalinic, 27 Pastore, 99 Kluivert.
Allenatore: Paulo Fonseca.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 de Vrij, 95 Bastoni (33 D'Ambrosio 82'); 87 Candreva (11 Moses 67'), 23 Barella, 5 Gagliardini (24 Eriksen 69'), 15 Young (34 Biraghi 67'); 77 Brozovic; 7 Sanchez, 10 Lautaro (9 Lukaku 67').
A disposizione: 27 Padelli, 46 Berni, 2 Godin, 13 Ranocchia, 20 Borja Valero, 30 Esposito, 32 Agoumé.

19 lipca 2020 | 20:47

Naprawdę z weteranów tylko Agoumé i Esposito się nadają reszta to młodziaki zero doświadczenia w tak ważnym meczu

INTER_moje_zycie

19 lipca 2020 | 20:51

Eriksen jak przyczajony tygrys ukryty smok

19 lipca 2020 | 20:52

Bardzo ważny mecz trzeba go wygrać nie kalkulować

19 lipca 2020 | 21:00

Mając na ławce Eriksena a nawet Valero ustawia pomoc z Gagliardinim nie No nie wierzę. Christian ty się już pakuj bo się zmarnujesz u nas, a my z Romą przerżniemy!

19 lipca 2020 | 21:41

Super, że Nicolo zobaczę. A gdzie Krystian?

darek_91

darek_91

19 lipca 2020 | 22:34

Nasza gra to padaka. Brawo De Vrij piłkarz meczu jak narazie xD (edycja 2020.07.19 22:34 / darek_91)

19 lipca 2020 | 22:37

Faulu nie było, takie są fakty. No nic, po przerwie zmienić Younga, Martineza i dać Brozo na jego nominalną pozycje bo męczy się strasznie, wtedy na luzie Roma do pyknięcia jest.

biegaj141

biegaj141

19 lipca 2020 | 22:42

Faulu nie było? Skoro Lautaro jest przy piłce ktoś kopie go w nogę i dzięki temu odbiera mu ją to olśnijcie mnie co to jest? Faul był lekki nie lekki, faul to faul i po to jest ten VAR żeby takie sytuacje cofać

hawk247

hawk247

Ewidentny faul, co jest z tym VAR-em i sędziami nie tak (edycja 2020.07.19 22:43 / hawk247)

19 lipca 2020 | 22:45

Lautaro był zastawiony, Kolarov delikatnie uderzył go w achillesa co widać na powtórce a Lautaro pada jakby mu nogę urwało. A ROma odebrała piłkę dlatego że odbiła się od nogi Martineza jeszcze przed kontaktem z Kolarovem.

Vela

Vela

19 lipca 2020 | 22:46

Dobrze na razie grają, szkoda że pada bramka po ewidentnym faulu...

biegaj141

biegaj141

19 lipca 2020 | 22:49

'Uderzył w Achillesa' to nie jest faul?

19 lipca 2020 | 22:55

Jestem obiektywny po prostu, w drugą stronę by było że za takie lekkie uderzenie faul? Co ci sędziowie!!

hawk247

hawk247

19 lipca 2020 | 23:03

Prowadzenie Romy tak bardzo niezasłużone...

Definicja słowa shithouse

19 lipca 2020 | 23:05

@Hawk247- spokojnie, zaraz wejdzie Valero i będzie napędzał akcje ofensywne ;)

LordGuziec

LordGuziec

Bravo Gaga zaplątał się z piłką kontra i 2-1.....

darek_91

darek_91

19 lipca 2020 | 23:12

GG to sie sam z pilka placze... Wyłączam ten mecz bo na ich gre się patrzeć nie da. Zero stylu. Zero polotu. Zero charakteru. Czysta kopanina i latawce w powietrze. Betonowy trener betonowy styl 2-1 w plecy i kolejny mecz do tylu. Na miejscu Chinczykow wyjebalbym tego klauna Conte nie patrzac na koszta. (edycja 2020.07.19 23:14 / darek_91)

19 lipca 2020 | 23:35

Przynaniej Legia MISTRZ :"D (edycja 2020.07.19 23:36 / darek_91)

hawk247

hawk247

19 lipca 2020 | 23:41

Wynik zasłużony - nic więcej do dodania.

Edit: A w sumie dodam, że Lukaku nas ratuje znowu tym karnym. Zawsze trafia z jedenastu metrów, pewniak, nie to co Lautaro (edycja 2020.07.19 23:43 / hawk247)

19 lipca 2020 | 23:47

Top 4 bez zawału serca w ostatniej kolejce.
Dziękuję, można się rozejść. Sezon zakończony.

19 lipca 2020 | 23:59

Słaby mecz w naszym wykonaniu, liczyłem na zwycięstwo.
Zawiodłem się na Bastonim i tradycyjnie Lautaro, któremu nadal piłka się odbija od nogi. Eriksen znowu nie daje nic, większość rzeczy jakie robi, robi źle.
Na plus wyróżniłbym Sancheza i Mosesa (dobra zmiana, dużo szarpał, wywalczył karnego) i może de Vrija, ale bez szału. Lukaku strzelił ważnego karnego, ale widać, że po kontuzji to jeszcze nie to.

banikowy

banikowy

20 lipca 2020 | 00:04

Nie mam pojęcia po co jest var jeśli w sytuacji ewidentnego kopnięcia zawodnika nie odgwizduje się faulu. W mojej ocenie najgorszym zawodnikiem jest Lautaro, podejmuje 9/10 złych decyzji przez co drużyna traci.
Fakt że Eriksen zaczyna spotkania na ławce jest komedią. Gość w Anglii wymiatał a u nas nie potrafi przebić Gagliardiniego? Oświećcie mnie co jest nie tak....
Mecz do zapomnienia, może nie przegrany ale powinniśmy 3 punkty zgarnąć. Myślę że teraz Lautaro winien usiąść na ławce a grać powinien duet SaLu. Bardzo mnie cieszy ruchliwość Barelli, jeśli będzie tak grał to Brozo jednocześnie będzie miał więcej luzu i może to zacząć przypominać środek pola z początku sezonu.

Lombardo

Lombardo

20 lipca 2020 | 00:17

Mamy top 4 !
Moze niektorych nadzieje byly rozbudzone na cos wiecej ale nie mamy pomocy do walki o scudetto.

20 lipca 2020 | 00:38

To są po prostu zwykli najemnicy i nic po za tym ❗❗A w klubie zarząd ma dalej opaski na oczach i nic nie widzi że oni wychodzą na murawę z przymusu i tylko patrzą od bębnić 94min i nic po za tym i tak jest już od 8lat ❗❗I tak dalej będzie do puki ktoś z zarządu nie przejrzy na oczy ❗❗❗

20 lipca 2020 | 00:52

Cel minimum osiągnięty, jednak większość osób zwłaszcza po początku sezonu oczekiwała czegoś więcej. Styl gry jest jest jak pasy na nowych koszulkach Interu, raz w górę raz w dół. Lautaro słaby mecz, Bastoni elektryczny, gdyby nie prezent od Romy to byłaby to sromotna porażka na naszym koncie. Conte zamiast mówić że trzeba coś zmienić to powinien zrobić cokolwiek żeby stan rzeczy uległ zmianie. Zmiana taktyki, formacji, cokolwiek byle Inter zaczął grać w końcu lepiej. Mając taki skład takie mecze powinno się wygrywać, a jeżeli przegrywa się nie tylko z Romą ale z Bologną czy gubi punkty z Hellasem to gadanie że potrzeba wzmocnień to zwykła wymówka. Jedyne co sezon w miarę mogłoby uratować to wygrana w LE, a teorii jesteśmy jednym z faworytów ale dla kogoś może się okazać że brak tych 306 mln na transfery jest winowajcą klęski całego sezonu. Bez odbioru.

SINDBADSZYDERCA

20 lipca 2020 | 01:01

@up...to my przegraliśmy z Romą? XD

darek_91

darek_91

20 lipca 2020 | 08:50

Żal mi was chłopaki cały sezon wszyscy o mistrzostwo cisneli a teraz widze tu pewna grupka tych samych osób z TOP4 robi sukces xDDDD Litości. Sezon jest fatalny. Styl gry jest fatalny. Ustawienie to beton niszczacy takich graczy jak Skriniar, który zapewne zostanie wypchniety z klubu przez wielkiego Conte. Mistrzostwo i Puchar przerzniete z kretesem (Juventus słaby i tracacy punkty jak nigdy). Już nie ważne czy Conte ma wiecej punktów od Spala. Styl gry i ustawienie druzyny to beton i Chinczycy to widzą. Zostaje Liga Europy. Tak się wszyscy z Napoli nabijali ale Napoli Puchar Wloch do gabloty zdobylo. Dalej sie lechtajcie sezonami bez trofeów jakie to udane. My jesteśmy Interem a nie Spal. Kazdy sezon bez trofrum to kompromitacja. (edycja 2020.07.20 08:53 / darek_91)

20 lipca 2020 | 09:26

Najbardziej boli, że tak słabo gramy. Ledwo da się to oglądać, bez pomysłu, bez zaangażowania

Oba

Oba

20 lipca 2020 | 09:49

Po roku pracy Conte Inter jest tak samo bezplciowy jak rok temu. Różnica tylko taka, że trener bierze 3x więcej niż poprzedni, a zespół został doinwestowany za ponad 100 mlnE. Mamy co prawda bez stresu LM, ale jeżeli przy najlepiej oplacanym trenerze w lidze i takich inwestycjach kogoś to zadowala to niech się cieszy, ja postoje. I nie chodzi mi to scudetto, bo na nie nie liczyłem w najmniejszym stopniu, ale o to jak wygląda nasza gra, albo w zasadzie jak nie wygląda. Po roku pracy Conte mam dużo większe oczekiwania niż to co widzę co mecz. Myślę, że Zhang też nie jest zadowolony, skoro płaci za najlepszej jakości steka, a dostaje od Pana kucharza Conte przypalonego, twardego jak podeszwa schabowego.

boguś

boguś

20 lipca 2020 | 13:23

Niby top4 jest ale z taką grą Liga Mistrzów skończy się tak samo jak liga w tym roku - duży niedosyt. Patrząc na Conte, jego zarobki i transfery oczekiwaliśmy chyba więcej ale nie oszukujmy się. Trudny sezon, szargany nie tylko pandemią ale też kontuzjami.
Najbardziej zabolał chyba półfinał pucharu oraz gubienie punktów z średniakami. Decydujące mecze przed nami - Napoli i Atalanta (ewentualnie Getafe)

davi23

davi23

20 lipca 2020 | 14:40

Mam nadzieję, że Lautaro już nie zagra do końca sezonu, ewidentnie ten chłop stracił głowę i przez to nie robi nic. Nawet faule na nim nie są gwizdane.

Kolejny Gagliardini, gra 3 x więcej jak Eriksen i partaczy tyle samo razy więcej, gdzie w tym logika. Nie mogę na to patrzeć, serio.

Dzisiaj miałem sen, że Juventus przegrał jeszcze 3 mecze do końca... z Lazio, Udinese i Romą :-)

20 lipca 2020 | 16:07

Od lat cieżko nam się gra z Romą i tracimy tam głupio punkty. Tak samo jak z Sassuolo. Mecz był na remis, choć sędziowanie pozostawia wiele do życzenia.

Nie wierzyłem w mistrzostwo w tym sezonie, ale Puchar Włoch czy dobry wynik w LE powinien być. Człowiek by to porzebolał, gdyby nie ta słaba gra.

Tacy zawodnicy jak Gaga już dawno nie powinni u nas grać. Skoro Asamoha może nieodrywać się od ławki, to czemu nie inni.

Rozumiem Conte, że nie chce mieszać z ustawieniem, żeby nie popsuć jeszcze wiecej, ale czy może być gorzej? Zobaczymy, co sezon jeszcze przyniesie. Jak zawsze Forza Inter!