Kara za nieskuteczność

22 lipca 2020 | 20:48 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Relacje2 min. czytania

Pomimo sporej przewagi i kilku dogodnych okazji bramkowych, Inter jedynie zremisował z Fiorentiną 0:0. To kolejne stracone punkty Nerazzurrich w bieżącym sezonie.

5' Ogromne zamieszanie w polu karnym gości. Ostatecznie do sytuacji strzałowej doszedł Lukaku, lecz Terracciano skutecznie interweniował.

11' Mocne uderzenie Barelli i dobra obrona bramkarza.

13' Ribery oddał strzał, lecz Handanović spokojnie złapał piłkę.

18' Lukaku wysoko wyskoczył do piłki zagranej od Eriksena, ale jego strzał głową obił jedynie słupek bramki Violi.

23' Ranocchia zastąpił kontuzjowanego De Vrija.

34' Znakomita okazja Romelu Lukaku. Belg powinien wpisać się na listę strzelców, lecz przegrał pojedynek z Terracciano.

37' Niecelne uderzenie Pezzelli.

43' Ribery obejrzał żółtą kartkę.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

50' Gol Candrevy po zagraniu Younga, ale Włoch znajdował się na ewidentnym spalonym.

51' Lirola zmienił kontuzjowanego Dalberta.

52' Kolejny słupek Interu. Tym razem strzelał Alexis Sanchez.

57' Handanović złapał strzał Castrovillego.

57' Castrovilli obejrzał żółtą kartkę.

58' Ghezzal i Kouame za Duncana i Cutrone.

63' Gagliardini minął się z piłką zagraną przez Eriksena.

69' Potrójna zmiana w Interze. Lautaro, Moses i Bastoni zastąpili Sancheza, Candrevę i D'Ambrosio.

71' Terracciano obronił strzał Mosesa.

75' Chiesa zmienił Ribery'ego, Pulgar zastąpił Badelja.

76' Brozović w miejsce Gagliardiniego.

76' Barella obejrzał żółtą kartkę.

79' Caceres z żółtą kartką.

79' Handanović instynktownie obronił strzał Liroli z bliskiej odległości.

80' Terracciano złapał strzał Lautaro.

88' Terracciano na rzut rożny po zagraniu Eriksena.

90+5' Strzał głową Lautaro i znów skutecznie bramkarz Violi.

90+6' Koniec meczu.

***

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 de Vrij, 2 Godin; 87 Candreva, 5 Gagliardini, 23 Barella, 15 Young; 24 Eriksen; 9 Lukaku,7 Sanchez.

Na ławce
: 27 Padelli, 10 Lautaro, 11 Moses, 13 Ranocchia, 20 Borja Valero, 30 Esposito, 31 Pirola, 32 Agoumé, 34 Biraghi, 37 Skriniar, 77 Brozovic, 95 Bastoni.
Trener: Antonio Conte.

FIORENTINA (3-5-2): 1 Terracciano; 4 Milenkovic, 20 Pezzella, 22 Caceres; 23 Venuti, 8 Castrovilli, 5 Badelj, 88 Duncan, 29 Dalbert; 63 Cutrone, 7 Ribery.

Na ławce: 33 Brancolini, 3 Igor, 9 Kouamé, 11 Sottil, 17 Ceccherini, 18 Ghezzal, 19 Agudelo, 21 Lirola, 25 Chiesa, 28 Vlahovic, 78 Pulgar, 93 Terzic.

Zagrożeni
Inter: Barella, de Vrij, Gagliardini, Valero, Vecino.
Fiorentina: Castrovilli, Igor, Lirola, Pulgar, Venuti, Vlahovic

Komentarze: 29

Adrian Nosowski

22 lipca 2020 | 20:50

Ciekawe jak by wyglądała gra bez Gagliardiniego

22 lipca 2020 | 20:54

Gagliardini może nie ma jakiegoś talentu, ale musi być jakimś pracusiem na treningach bo Antonio zaczyna składanie pomocy od niego :) (edycja 2020.07.22 20:55 / Maradon.)

hawk247

hawk247

22 lipca 2020 | 21:11

Jednak Eriksen, okej. Mam nadzieję, że coś pokaże.

Atak Lukaku i Sanchez zapowiada się dobrze. Young też super. Wygrajmy to

hawk247

hawk247

22 lipca 2020 | 21:13

@Maradon no po ostatnich jego wyczynach na boisku to na pewno zapierdala tam w Appiano :D

cichy32

cichy32

22 lipca 2020 | 21:18

Co by sie nie działo zawsze przegrywamy z druzynami typu Roma Napoli Juventus Lazio jak nie naucza sie wygrywać z dobrymi drużynami to dupa ze wszystkim

paweloo7

paweloo7

22 lipca 2020 | 21:24

cieszy mnie eriksen i sanchez w pierwszym. Skriniar za DD, Brozo za ciote i byłoby super

22 lipca 2020 | 21:45

No, to zobaczmy jak ten SaLu/LuSa zadziała. Z Erkisenem to w końcu wygląda na jakiś kreatywny atak.

22 lipca 2020 | 21:46

Bardzo fajny skład, fajna rotacja. Po 3 pkt!!!

22 lipca 2020 | 22:41

Inter - Terracciano 0-0. Nie wiem jak Wam, ale gra Interu mi się podoba bodaj najbardziej od czasu wznowienia rozgrywek. Brakuje tylko wykończenia. Grając tak skutecznie w odbiorze bez głupich strach to ja już nie pamiętam kiedy to było. Obyśmy zagrali tak w drugiej połowie tylko z lepszą skutecznością.

22 lipca 2020 | 22:43

Terracciano - jak ty mi dzisiaj zaimponowałeś. Ale już przestań :P Fajna pierwsza połowa w naszym wykonaniu (edycja 2020.07.22 22:44 / Darkos)

22 lipca 2020 | 22:44

Nasza gra w porządku, najsłabszym punktem Candreva.

22 lipca 2020 | 23:45

Najbardziej przewidywalny zespół w Serie A. Nasz atak pozycyjny jest leniwy, zero przebłysków, najwięcej piłką gra szrot. Jakby punkty w tabeli przyznawane były za styl gry, szorowalibyśmy po dnie. Prawie cała pomoc do wymiany. Taktyka do ponownego przejrzenia i przeprojektowania. Nie wejdziemy na wyższy poziom z czymś takim co prezentujemy. (edycja 2020.07.22 23:45 / hawk247)

22 lipca 2020 | 23:48

Oglądałem tylko drugą połowę , Inter strasznie statyczny ale też miał pecha. Lautaro strasznie irytuje mnie ostatnio.

excubitor

excubitor

22 lipca 2020 | 23:54

Dobra, na plus na pewno Barella i Godin, Żaba też w sumie dał solidną zmianę, zupełnie inny Rano niż ten gorący kasztan sprzed paru lat.
Dobrze, że Conte szybciej ogarnia się ze zmianami, chociaż są do bólu przewidywalne. Z drugiej strony, ławkę mamy tak wąską, że ciężko tu o zaskoczenie. Young solidny, ale odrobinę słabiej niż zwykle.
A, no i w końcu dwie w miarę równe połowy.

Na minus: LuLa i taktyka oparta na leniwym klepaniu zakończonym niecelnym dośrodkowaniem. Zero dynamiki. Candreva zupełnie nieskuteczny.

22 lipca 2020 | 23:57

Dzień konia bramkarza Fiorentiny, któż by się tego spodziewał mając na uwadze kontuzję Drągowskiego.

Typowy Inter, niestety. Jedyny komentarz do tego meczu napisze iż tak fatalnej zmiany jaka dał Lautaro to dawno nie widziałem.

23 lipca 2020 | 00:01