Marotta o Alexisie, Lautaro i Chiesie

23 lipca 2020 | 11:48 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery1 min. czytania

Giuseppe Marotta zaprzeczył informacjom, że Inter kontaktował się w sprawie Federico Chiesy. Okazją ku rozmowom w sprawie tego transferu była wczorajsza wizyta Fiorentiny w Mediolanie. Oto co o tej oraz o innych sprawach mówił dyrektor Interu po meczu z "fiołkami".

- Przyszłość Interu to Champions League i to coś z czego jesteśmy dumni, ale teraz poprzeczka będzie ponownie podniesiona z celem zbliżenia się do szczytu.

O Alexisie i Lautaro:

- Mamy kontakty z Manchesterem United w celu wydłużenia wypożyczenia o mecze w Lidze Europy. Rozmawiamy też o wydłużeniach umów z wieloma piłkarzami, przede wszystkim tymi młodszymi, którzy chcą pracować tutaj długo, włączając w to Lautaro. Robimy to spokojnie, bez pośpiechu, jest to relacja pełna zaufania. On jest szczęśliwy, że nosi te barwy i w odpowiednim momencie przedyskutujemy jego przyszłość.

O Chiesie, który wszedł wczoraj na boisko dopiero w 75 minucie:

- Chiesa to dziś zawodnik Fiorentiny. Wydaje się, że będzie nim także w kolejnym sezonie, ale to zależy od niego. Mogę zapewnić, że nie było żadnych prób czy negocjacji. Szanujemy Fiorentinę i zawodnika.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

23 lipca 2020 | 12:27

Jak Manu nie zgodzi się na przedłużenie wypożyczenia to trzeba wziąć i wykupić Sancheza już teraz, nawet kosztem wrzucenia kosztów jego transferu do bilansu na ten rok rozliczeniowy. (edycja 2020.07.23 12:28 / inter00)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich