Zgodnie z tradycją. Inter ograł Genoę

25 lipca 2020 | 18:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Po przeciętnym meczu, lecz ostatecznie pewnie i wysoko Inter ograł ekipę Genoi 3:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Romelu Lukaku, a jedno trafienie zanotował Alexis Sanchez.

8' Niecelny strzał głową w wykonaniu Pinamontiego.

13' Eriksen oddał strzał w środek bramki, więc Perin nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

16' Żółta kartka dla Criscito.

22' Brozović stanął przed niezłą okazją na gola, lecz jego strzał nieznacznie minął się z celem.

28' Handanović obronił uderzenie z dystansu Behramiego.

30' Szybkie rozegrania piłki z Lukaku i niecelne wykończenie Eriksena.

34' Gol dla Interu. Biraghi dokładnie zacentrował w pole karne, Lukaku wygrał pojedynek z Zapatą i celną główką wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

42' Gagliardini obejrzał żółtą kartkę.

44' Precyzyjny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Jagiełło, ale zabrakło centymetrów, aby piłka znalazła drogę do bramki.

45+1' Romero został ukarany żółtą kartką.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

50' Niecelny strzał Gagliardiniego.

59' Schone zmienił Behramiego.

62' Nieudana próba strzału z dystansu w wykonaniu Criscito.

64' Potrójna zmiana w Interze. Na boisku zameldowali się Valero, Sanchez i D'Ambrosio, którzy zmienili odpowiednio Eriksena, Lautaro oraz Skriniara.

69' Borja Valero był bliski gola po zagraniu Mosesa, lecz Ankersen zdążył ze skuteczną interwencją.

70' Pandev zmienił Favillego.

74' Ranocchia ukarany żółtą kartką.

76' Destro i Ghiglione pojawili się w miejsce Ankersena i Rovellego.

82' Niecelny strzał głową w wykonaniu Zapaty.

83' Drugi gol dla Interu. Odważne wejście Mosesa, który dograł piłkę do Sancheza, a ten nie miał problemów z podwyższeniem prowadzenia.

83' Candreva i Young zmienili Mosesa i Biraghiego.

86' Handanović obejrzał żółtą kartkę.

88' Handanović obronił strzał głową Destro.

90+3' Lukaku ustalił końcowy rezultat. Belg wykorzystał szybką kontrę swojego zespołu, zdecydował się na indywidualną akcję i pewnie pokonał bramkarza rywali.

90+4' Koniec meczu.

***

Genoa - Inter 0:3 (0:1)

Gole: Lukaku 34, Sanchez 83, Lukaku 90+3.

GENOA (3-5-2): 1 Perin; 5 Goldaniga, 17 Romero, 2 Zapata; 32 Ankersen (18 Ghiglione 76'), 85 Behrami (20 Schöne 59'), 65 Rovella (23 Destro 76'), 15 Jagiello, 4 Criscito; 30 Favilli (19 Pandev 70'), 99 Pinamonti.
Rezerwowi: 13 Ichazo, 22 Marchetti, 3 Barreca, 14 Biraschi, 16 Eriksson, 24 Bianchi, 29 Cassata, 55 Masiello.
Trener: Davide Nicola.

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar (33 D'Ambrosio 64'), 13 Ranocchia, 2 Godin; 11 Moses (87 Candreva 84'), 5 Gagliardini, 77 Brozovic, 34 Biraghi (15 Young 84'); 24 Eriksen (20 Borja Valero 64'); 9 Lukaku, 10 Lautaro (7 Sanchez 64').
Rezerwowi: 27 Padelli, 46 Berni, 6 de Vrij, 30 Esposito, 31 Pirola, 32 Agoumé, 95 Bastoni.
Trener: Antonio Conte.

Komentarze: 26

25 lipca 2020 | 18:36

Mocny skład, a mimo to widać rotacje w składzie. Po 3 pkt!!!

25 lipca 2020 | 21:36

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Lukaku wyróżniał się na tle kolegów bardzo znacząco co trochę niepokoi.

darek_91

darek_91

25 lipca 2020 | 21:37

Naprawdę podnieca was klepanie ogórków? Mistrzostwo jest? Nie ma. Puchar Włoch jest? Nie ma. Czekam na Lige Europy. Chcialbym ja zdobyc ale sie nie spodziewam bo Conte to beton. Porozmawiamy jak będą puchary a tak pozostaje nam granie o nic i klepanie ogorkow.

davi23

davi23

25 lipca 2020 | 22:12

Straty z ogórkami i po Scudetto... masakra, że zabraknie nam 8-9 pkt i było to w tym roku do wygrania... pretensje tylko do siebie!

25 lipca 2020 | 23:03

Znowu podnieta bo ograliśmy Genoa ❗❗ A w następnym meczu znowu będą bencki albo jakiś remis z du.y❗❗❗

26 lipca 2020 | 00:56

Trzeba cieszyć się z małych zwycięstw. Meczu nie widziałem, może dlatego takie podejście.

excubitor

excubitor

26 lipca 2020 | 02:16

Mecz był nudny jak flaki z olejem. Spokojne trzy punkty w (mam nadzieję) trybie oszczędzania energii na Napoli.

Interista07

Interista07

26 lipca 2020 | 08:50

Dla mnie mogą nawet grać beton ale oby tylko przywieźli puchar UEFA :)

hawk247

hawk247

26 lipca 2020 | 09:02

Ktokolwiek pisał o Lukaku że to „gruba kłoda” i drewno, niech zobaczy jego drugą bramkę i się ogarnie

26 lipca 2020 | 11:00

To że potrafi pachołki okiwać, nie znaczy że jest zwinny.

darek_91

darek_91

26 lipca 2020 | 17:06

Rahi 10/10

26 lipca 2020 | 21:34

Lukaku to typowy egzekutor, strzelił już dość bramek bym mógł uznać go za dobry transfer, co do reszty tego co piszecie powtórze się po raz kolejny, nikt nie zakładał scudetto, pucharu włoch czy LE, zakładaliśmy i cel na ten sezon był na spokojne dostanie się do LM a nie nerwówkę jak w zeszłym sezonie (tutaj chce widzieć tego co pisał, że nie ma progresu pomiędzy tamtym sezonem a tym...) cel został osiągnięty, jesteśmy w LM, mało tego być może będziemy wicemistrzami Włoch więc cel został osiągnięty w przyszłym sezonie możemy podnosić poprzeczkę. Ogarnijcie się w jeden sezon z ledwie wywalczonej LM chcecie zostać mistrzami Włoch? za mało wody jeszcze w Wiśle upłyneło...

Ronaldo

Ronaldo

26 lipca 2020 | 23:39

Zgadzam się. Nie oczekujcie od razu cudów. Bardzo lubicie zwalniać trenerów. Każdy kolejny to wg was "beton". I wy się nazywacie kibicami Interu?

darek_91

darek_91

27 lipca 2020 | 11:00

Nie ma żadnego progresu drużyny. To, że nie tracimy do Juve 15 czy wiecej punktów zawdzięczamy tylko i wyłącznie Juve bo samo traci punkty jak nigdy. Gramy fatalnie, zero stylu, beton i piach, przewaznie przegrywamy mecze z czołem tabeli, tracimy punkty z ogórkami i to u siebie...Postęp? Jaki postęp ludzie. To że mamy 2 miejsce w tabeli zawdzieczamy slabosci Napoli i Romy w tym sezonie. Juve ma mentalność zwycięzcy dojeżdża rywali w meczu nie wazne czy prowadzi cisnie a my? Co chwile dajemy za przeproszeniem dupy i tak co sezon OD LAT przy wydawaniu gigantycznych pieniedzy jak na transfery po 40 mln na Gabigola czy Jo Mario. Gdzie oni teraz sa? Mamy problem JO Mario za 10 mln sie pozbyc. Idioci w tym klubie pracuja. Gdyby nie przyjscie Marotty byli bysmy w dupie wiekszej. Juve w tym sezonie bylo slabe jak nigdy a my nawet tego wykorzystac nie mozemy. Kto uważa, że jest postęp jest po prostu idiota. (edycja 2020.07.27 11:13 / darek_91)

darek_91

darek_91

27 lipca 2020 | 11:10

Zobacze jakikolwiek styl gry, polot, mentalność zwyciężcy, brak zadyszki zima, wygrywanie wygranych meczy a nie tracenia punktow jak frajerzy i co najważniejsze zdobycie mistrzostwa badz pucharu wloch to wtedy powiem, że jest postęp a nie wiecznie 9 sezon z rzedu robimy Juve laske. To jest nasza kompromitacja i calej ligi ze Juventus zdobywa 9 mistrzostwo z rzędu. A dla Juve brawa za kolejnego mistrz zdobytego w tym sezonie wybitnie na luzie. (edycja 2020.07.27 11:15 / darek_91)

27 lipca 2020 | 12:50

Słabe Juve wykręca podobny wynik punktowy co w zeszłym roku, naprawdę jest tak słabe?
Kto nie widzi postępu/progresu jest idiotą.
A Lukaku zalicza świetny występ, a i tak jego hejterzy się dojebią, smutne. Prawie 10 lat czekaliśmy na takiego napadziora, Forza Lukaku!

27 lipca 2020 | 14:48

Odnośnie Lukaku ( żeby nie było nie jestem jego hejterem) to owszem bramek nastrzelał jednakże to chyba każdy widzi że z mocnymi rywalami gra piach z resztą w większości meczów ma problemy z przyjęciem piłki a dodatkowo często sam sobie utrudnia życie np nie podaje do kogoś kto wybiega na wolną pozycje tylko zupełnie i niepotrzebnie gdzie indziej (wiele razy widziałem taką sytuację) mam tylko nadzieję że w kolejnym sezonie jeszcze się poprawi bo mam sentyment do niego

27 lipca 2020 | 15:01

Nie wiem skąd wziąłeś te ponad 30 bramek w lidze na sezon.
Poza tym zawsze będę cenił wyżej Lukaku, który nie dość, że strzela podobną ilość bramek co Icardi w swoim najlepszym sezonie, to jeszcze ma ogromny wkład w grę zespołu.

27 lipca 2020 | 18:44

darek_91 Ty byś chciał od razu wskoczyć na szczyt, droga jest mozolna. Nie mówię o postępie w grze choć i tu widzę delikatny, za Spala taktyka do Icara i może on coś wymyśli a tutaj mamy podwójną cyfrę graczy, którzy strzelają bramki. Cała drużyna ma wkład w grę. Co do gorszej dyspozycji Napoli i Romy, to to nie nasza wina i powinniśmy się z tego cieszyć a nie pokazywać na ich tle jacy jesteśmy słabi. Oni zaliczyli regres my progres względem ostatniego sezonu to czego tu się czepiać? Czasem są mecze, które po prostu stylem nie zachwycają, muszą popracować nad wygrywaniem takich bo mistrza nie zdobywa ten co gra piękną piłkę a ten co potrafi takie mecze wygrywać. Co do Lukaku i Icardiego na razie nie ma co porównywać ale belg ma szanse stać się o wiele bardziej wartościowym graczem dla nas niż argentyńczyk, nie mówię że jest nieomylny, nie strzela z mocnymi rywalami jednak bez jego bramek moglibyśmy pomarzyć o LM i za to należy mu się szacunek. Icardi strzelał 30 bramek bo do niego grane były wszystkie piłki, teraz mamy 2-3 napadziorów którzy potrafią strzelać bramki a i tak najwięcej strzela Lukaku. W przyszłym sezonie liczę na jakieś trofeum a jak w tym się uda coś zdobyć to bardzo dobrze! FORZA INTER!!! :)