Biraghi: Chcemy zdobyć jeszcze sześć punktów

26 lipca 2020 | 09:48 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Cristiano Biraghi otrzymał szansę występu od pierwszych minut przeciwko Genoi i uświetnił swoją grę asystą przy pierwszym trafieniu Romelu Lukaku. Włoch zapowiedział, że drużyna celuje w komplet punktów do końca ligowych rozgrywek.

- Wszystko w porządku, drużyna ma się dobrze. Ostatni czas nie jest łatwy dla nikogo, nawet czołowe zespoły tracą punkty. Najważniejsze było zwycięstwo i powrót na drugie miejsce, gdzie pragniemy pozostać. Zawsze staram się dawać z siebie wszystko. Musimy zamknąć ten sezon sześcioma punktami, a następnie czeka nas Liga Europy. Ważne, aby cały skład był zdrowy i gotowy do gry.

- Przed nami dwa ważne testy. Z Napoli spotykaliśmy się już kilkukrotnie, rozgrywaliśmy świetne mecze, chociaż czasem brakowało końcowego rezultatu. Pragniemy wygrać oba spotkania, ponieważ jesteśmy Interem. Musimy sięgnąć po sześć punktów, a następnie skupimy się na Lidze Europy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 26 lipca 2020 | 09:52   

I tak nie mamy szans na mistrza a LM mamy już zagwarantowaną. Wolę porotować składem, dać trochę odpocząć tym co ostatnio więcej grali bo nie damy rady w LE. Niemcy i Hiszpania odpoczywa juz jakiś czas a to może mieć fundamentalne znaczenie

Lambert

Lambert 26 lipca 2020 | 12:23   

82p to by było coś


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich