Bartomeu: Nie rozmawiamy z Interem

3 sierpnia 2020 | 10:54 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W ostatnim czasie coraz rzadziej przewija się temat Lautaro Martineza w Barcelonie, a sam piłkarz zaczął powoli odzyskiwać swoje boiskowe walory. Josep Maria Bartomeu publicznie przyznał, że Blaugrany nie stać na sprowadzenie Argentyńczyka oraz Neymara.

Prezydent Barcelony na łamach hiszpańskiego Sportu poinformował, że obecnie rozmowy z Interem nie są prowadzone:

- Rozmawialiśmy z Interem o Lautaro przez kilka tygodni, ale negocjacje zostały przerwane za obopólną zgodą. Obecna sytuacja nie sprzyja dużym inwestycjom.

Bartomeu zabrał również głos w sprawie klubowej przyszłości Messiego. Genialny Argentyńczyk w ostatnim czasie przymierzany był do Interu Mediolan:

- Messi zawsze powtarzał, że pragnie zakończyć zawodową karierę w Barcelonie. Pomimo, że jego kontrakt wygasa w 2021 roku, czekają go jeszcze 3-4 lata gry na najwyższym poziomie. Nie mam wątpliwości, ze dotrzyma słowa i pozostanie graczem Barcelony.

Źródło: Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

cichy32

cichy32 3 sierpnia 2020 | 11:06   

Ten artykuł to od kilku tygodni po sieci wędruje

inter00

inter00 3 sierpnia 2020 | 11:32   

Jeżeli Barca kupuje Pjanicia za ok 60 mln a oddaje Rakiticia za 10 mln to jak ona może mieć kasę na cokolwiek. Różnica 50 mln w cenie graczy o takim samym poziomie i w tym samym wieku jest śmieszna tak jak sama polityka Barcy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich