Conte zagroził pozwem i zaprzeczył plotkom

3 sierpnia 2020 | 17:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Sobotnia wypowiedź Antonio Conte i plotki z tym związane przyćmiły nawet celebrujących kolejne mistrzostwo Bianconerich. Media rozgrzały temat do czerwoności, w tym także trenera, który groził jednej z gazet pozwem!

Dziś na łamach La Repubblica pojawił się tekst Franco Vanniego, w którym autor napisał: "Skłócony z Interem Conte próbuje ponownie połączyć się z Juventusem [...]. Były trener (Juventusu przyp. red.) od tygodni kontaktował się z menedżerami, zawodnikami i byłymi zawodnikami Juventusu. Pytanie, które zawsze padało brzmiało "Czy zwolnią Sarriego?". Antonio ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Próżna nadzieja: jakakolwiek będzie przyszłość Sarriego, polityka w Turynie się nie zmieni. Nie ma powrotu dla Conte...".

Ta informacja nie umknęła bohaterowi tekstu:

- Jeśli chodzi o artykuł opublikowany dzisiaj w Repubblica.it, kategorycznie zaprzeczam tym informacjom. Pozwę tych, którzy napisali ten tekst oraz redaktora prowadzącego to czasopismo - skomentował Conte.

- Podpisałem trzyletni kontrakt z Interem i jak zawsze będę ciężko pracować. Będę walczył z całej siły i w miarę wszystkich moich możliwości, by był to zwycięski projekt - powiedział w rozmowie telefonicznej z ANSA.

Trener Nerazzurrich tym samym wyraził swoje intencje wobec swojego zespołu. Te słowa powinny uspokoić i nieco wyciszyć temat, bowiem w tej chwili najważniejsza jest Liga Europy.

Źródło: inf. własna + repubblica.it + ANSA

Polecane newsy

Komentarze: 7

Gloin1989

Gloin1989 3 sierpnia 2020 | 18:16   

Czyli zostaje szkoda bo liczyłem na Maxa

matteo

matteo 3 sierpnia 2020 | 18:18   

Teraz jeszcze zarząd powinien się wypowiedzieć i wszystko będzie jasne. Kierunek LE !

kandziak

kandziak 3 sierpnia 2020 | 18:34   

To nic nie znaczy co on teraz mówi. Najważniejsza będzie wypowiedz Zhanga.

Lambert

Lambert 3 sierpnia 2020 | 18:37   

No i elo, no i rozkurwiamy wszystkich w LE i posadę zachowa

banikowy

banikowy 3 sierpnia 2020 | 18:45   

Widzę że niektórzy nie rozumieją pewnych rzeczy. To że odniósł się do słów napisanych w LR to jedno, to że atakuje zarząd to drugie.
Nie możemy popadać w uwielbienie bo Pan Conte nie chce wracać do Juve.
Prawda jest taka że zrobił coś czego nie powinien, skrytykował zarząd w mediach a nie rozmawiał z zarządem za zamkniętymi drzwiami. W związku z powyższym powinien dostać za to po lapach jakąś kara żeby zapobiec kolejnym takim wybrykom.

inter00

inter00 3 sierpnia 2020 | 19:34   

Conte po prostu odniósł się do nie prawdziwych informacji które rozpuściły media a to że zaatakował zarząd to inna sprawa. Niektórzy ewidentnie potraktowali to jako deklaracje że już jednak z zarządem jest wszystko dobrze, No nie. Nadal czekam na odpowiedz Zhanga na konferencje Conte!

TheClear

TheClear 3 sierpnia 2020 | 19:35   

Moim zdaniem, Conte ostatni rok jeździł i oglądał drużyny topu. Ma uchwycone jakiś konkretne działania na boisku, dlatego potrzebuje postacie, które potrafią pełnić odpowiednie rolę. Marotta, to negocjator, który chce słynąć z świetnych transferów, i wykorzystuje nadażjące się okazję. Conte musi też rozumieć, że wszystkiego nie otrzyma, bo to nadwyręży budżet niebotycznie. Wierzę, że to profesjonaliści i dojdą do ładu i składu. #DiegoSimeone (edycja 2020.08.03 19:36 / TheClear)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich