Steven Zhang rozmawiał z Antonio Conte

3 sierpnia 2020 | 23:23 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Ostatnie wypowiedzi Antonio Conte odbiły się szerokim echem nie tylko w Italii. Słowa krytyki w kierunku klubu słyszalne były także za Wielkim Murem, stąd reakcja ze strony właściciela Interu wydawała się wyłącznie kwestią czasu.

Zgodnie z doniesieniami Gianluki Di Marzio Steven Zhang skontaktował się już ze szkoleniowcem. Rozmowa telefoniczna między mężczyznami miała przebiec w przyjaznej atmosferze, lecz bez wyciągania daleko idących wniosków. Stanęło na tym, że obecnie wszystkie siły mają zostać skoncentrowane na walce o triumf w Lidze Europy, a na dalsze dyskusje przyjdzie czas po oficjalnym zakończeniu sezonu.

O zamieszaniu wokół Antonio Conte pisaliśmy dziś również tutaj i tutaj.

Źródło: Gianluca Di Marzio

Polecane newsy

Komentarze: 8

darek_91

darek_91 3 sierpnia 2020 | 23:38   

Conte out. Rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron. Klopp bądź Simeone do klubu i przywrócić Pazza Inter Amala.

Lambert

Lambert 3 sierpnia 2020 | 23:50   

Pewnie, zmieniajmy trenerów co rok i nigdzie nie dojdźmy

hawk247

hawk247 4 sierpnia 2020 | 00:37   

Musi zostać i zostanie.

timon

timon 4 sierpnia 2020 | 08:11   

No Klopp już pędzi. Razem z Messim i Salahem

MAV

MAV 4 sierpnia 2020 | 08:35   

W obecnej chwili wiemy tylko że została przeprowadzona rozmowa telefoniczna i przebiegała w miłej atmosferze. Zhang jest opanowany wiec pochopnych decyzji pod wpływem chwili nie podejmie, a tym bardziej nie zwolni trenera podczas rozmowy telefonicznej bo gdzie tu profesjonalizm Inter to nie Stal Mielec, że tam trener nie może się dodzwonić do prezesa. Zhang przyjedzie do Mediolanu i wtedy porozmawiają ale nie będzie tej rozmowy przed LE. Ale też nie będę zaskoczony i zdziwiony jeżeli drogi Interu i Conte się rozejdą. Wiadomo miał być trener na lata ale jeżeli coś nie gra (a bądźmy szczerzy kilka meczy nie wyszło i to z winy Conte i jego uporu maniaka wystawiać tych i tylko tych) to przecież Zhang też widzi bo mecze ogląda i myślę że wie jak wygląda sytuacja w Mediolanie i pomiędzy kim są spory, dlatego niewygodne ziarna zostaną odsiane od pozostałych. A coś mi się wydaje że rozmowy choćby nawet telefoniczne były prowadzone z Allegrim.

inter00

inter00 4 sierpnia 2020 | 09:47   

Osobiście uważam że Conte zostanie na następny sezon. Po naszym występie w LE porozmawiają i liczę że dojdą do jednego wniosku, trzeba pomieszać doświadczenie z młodością. Przyjdzie Tonalli do środka to dajcie mu tego Vidala. Liczę że Conte zrozumie że wspólna wizja to jest najlepsze co może być i ściąganie tylko starszych zawodników doprowadzi klub do katastrofy. Aczkolwiek nie wykluczam że Conte przepali bezpieczniki i nie będzie chciał słuchać i wtedy zmiana trenera nie powinna być zaskoczeniem

kretos

kretos 4 sierpnia 2020 | 11:04   

śmieszni jesteście, jak czytam te komentarze, że Conte zawalił mecze, że nie ma mistrza, że uja gramy... dajcie spokój, patrzcie gdzie byliśmy 5 lat temu, a gdzie jesteśmy teraz. Jak ktoś nie widzi żadnego postępu względem poprzednich lat, a nawet poprzedniego sezonu, to sorry ale dla mnie jest zwykłym imbecylem

shakurspeare

shakurspeare 4 sierpnia 2020 | 11:09   

Jaki to musi być wstyd dla Conte tłumaczyć się przed chłopakiem co 30 nie ma


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich