Miniprogram Interu na WeChat

4 sierpnia 2020 | 11:41 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Oficjalny Mini-Program Interu na WeChat został zaprezentowany kibicom na całym świecie. Ta nowa platforma będzie wspierać tworzenie nowej, wirtualnej społeczności poświęconej chińskiej rzeszy fanów.

Ekskluzywna zawartość i dedykowane rabaty, a także korzyści dla członków Nerazzurrich to tylko niektóre z funkcji Mini-Programu. Fani będą mogli znaleźć najnowsze wiadomości o zespole, wchodzić w interakcje z klubem i kupować oficjalne produkty.

Inter jest jest obecny na WeChat od 2014 roku. Jest to aplikacja używana w codziennym życiu w Chinach, która zawiera funkcje sieci społecznościowych i komunikatorów, a także płatności mobilnych po wynajem samochodów i rowerów.

Wraz z otwarciem tego nowego kanału, klub jest jeszcze bliżej fanów Nerazzurrich w Chinach. Jest to stale rosnąca społeczność. Obecnie w Chinach są 42 oficjalne fankluby Interu, o 31% więcej niż w zeszłym roku. Ponadto sieci społecznościowe mają około 6 milionów obserwatorów, co stanowi ogólny wzrost o 73% w porównaniu z poprzednim rokiem. Wynik ten dotyczy pięciu dedykowanych kanałów - Weibo, WeChat, Douyin, DongQiuDi oraz Toutiao.

Inter to włoski klub z największą liczbą obserwujących na Weibo (4,5 mln), a także z największą liczbą odczytów na WeChat. Na Douyin Inter osiągnął ponad 132 miliony interakcji i opublikował najskuteczniejsze treści spośród wszystkich europejskich klubów (2,3 milionów interakcji).

W sezonie 2019/2020 kibice Interu wykazali 83% wzrost na Weibo, gdzie interakcje wzrosły o 114%. Również w przypadku Toutiao i DongQiuDi wyniki mają tendencję wzrostową (odpowiednio 147% i 200%). Kanał Douyin odnotował wzrost wyświetleń o 65%.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

pdd

pdd 4 sierpnia 2020 | 15:41   

Chyba jestem już stary, bo nie kojarzę żadnej z tych nazw :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich