Bordalas: Musimy zagrać perfekcyjnie

5 sierpnia 2020 | 11:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Szkoleniowiec Getafe jest świadomy siły najbliższego rywala, lecz nie zamierza składać broni jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Jose Bordalas wyraził także przekonanie, że ostatnie zawieszanie wokół Antonio Conte nie będzie miało wpływu na postawę Nerazzurrich.

- Inter ma świetnego trenera w osobie Antonio Conte. Oczywiście śledzimy bieżące wydarzenia, ale rozmowa na ten temat nie leży w mojej gestii. Jeśli szkoleniowiec powiedział to, co powiedział, musiał mieć swoje powody. Kontrowersje nie wpłyną negatywnie na Inter, rywale nie będą zdekoncentrowani. To profesjonaliści, więc jestem przekonany, że zagrają na najwyższym poziomie.

- Niesamowicie byłoby któregoś dnia objąć posadę w Serie A. Mam ogromny sentyment do rozgrywek w Italii. To wspaniała liga.

- Nasza kadra jest bardzo wąska, ponieważ 30 czerwca straciliśmy czterech istotnych graczy, którym wygasły kontrakty. Z tego powodu cierpieliśmy w rozgrywkach ligowych, więc wypoczynek był nam bardzo potrzebny. Inter dysponuje szerokim składem, więc czeka nas trudne wyzwanie.

- Dysponujemy dopiero piętnastym budżetem w La Liga. To nie jest dla nas normalna sytuacja, aby walczyć w Europie, a zwłaszcza z rywalem pokroju Interu, gdzie jeden gracz jest wart tyle, co cała kadra Getafe. Inter dysponuje kadrą doskonałych graczy na każdej pozycji. Będziemy musieli rozegrać bezbłędny, perfekcyjny mecz, a nawet wówczas moglibyśmy przegrać.

- Wolelibyśmy rozegrać 180 minut, ale nie uważam tego za wadę. Gra przeciwko Interowi zawsze jest wymagająca, ponieważ rywale nie mają zbyt wielu słabych punktów. Jestem jednak przekonany, że damy radę.

Źródło: Tuttosport

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich