Schira: Nie ma tematu Ter Stegena

7 sierpnia 2020 | 19:36 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Inter nie skontaktował się z reprezentantami bramkarza Barcelony Marcem-Andre Ter Stegenem, wynika z raportu włoskiego dziennikarza i eksperta rynku transferowego Nicolo Schiry. Wydaje się, że kończy to temat plotek, które pojawiły się w ostatnich kilkunastu godzinach w różnych mediach.

- Nie ma żadnych rozmów między Interem, a Marcem-Andre Ter Stegenem. Niemiecki bramkarz prowadzi bardzo zaawansowane rozmowy z Barcą w sprawie przedłużenia kontraktu do 2025 roku. Inter zamknął przedłużenie umowy Handanovica do 2022 roku i patrzy teraz w kierunku Juana Musso - opublikował Schira za pośrednictwem Twittera.

ESPN podało w ciągu dnia, że Inter szuka następcy Samira Handanovicia i w tym celu doszło do kontaktów z przedstawicielami golkipera Barcelony. Inne źródła, takie jak wspomniany Schira, wskazują jednak na to, że była to tylko plotka, a prawdziwym kandydatem na długoterminowego golkipera jest Juan Musso. Przypomnijmy, ze jeszcze wczoraj pisało się również o kandydaturze Alessio Cragno. W tym całym zamieszaniu tylko jedno wydaje się w miarę pewne. Inter najprawdopodobniej zaczął szukać nowego pretendenta do numeru jeden.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 7 sierpnia 2020 | 20:02   

Musso = Radu więc nie rozumiem po co mamy ściągnąć gracza za 30 mln kiedy mamy zawodnika już w klubie o tym samym poziomie

kandziak

kandziak 7 sierpnia 2020 | 20:29   

Inter00 Jak juz to 25mln chcą za Musso. Radu stracił miejsce na rzecz Perina a w Parmie był zmiennikiem powracającego po kontuzji Sepe. Musso jak mnie pamięć nie myli rozegrał wszystkie spotkania w Udine a i Handa też przyszedł z tej drużyny. Dziwne te twoje porównanie

Rahi

Rahi 8 sierpnia 2020 | 18:41   

A co z Brazao?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich