Braida: Nie wierzę w Messiego w Interze

9 sierpnia 2020 | 10:01 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Ariedo Braida został poproszony o ocenę szans przejścia Lionela Messiego do Interu Mediolan. Były dyrektor Barcelony zdecydowanie studził ogień rozkręcany przez włoską prasę.

O Messim

- Nie sądzę. Messi czuje się dobrze i jest szczęśliwy w Barcelonie, zostanie w Katalonii, gdzie jest królem. Ludzie bardzo go kochają, a on nigdy nie rozważał możliwości zmiany drużyn.

O Lautaro

- Barcelona interesuje się Lautaro. Wiem, że cieszy się dużym zainteresowaniem kierownictwa Blaugrany, które negocjuje z Interem w celu znalezienia porozumienia. Bardzo dobrze zintegrowałby się z Messim, ponieważ ma dobrą technikę i wie jak rozmawiać z kolegami z drużyny, jest także niebezpieczny w polu karnym.

Następca Lautaro w Interze?

- Często czytam nazwisko Aubameyanga. Na ich miejscu nie zastanawiałbym się dwa razy nad nim. Ściągnąłem go do AC Milan jak był dzieckiem i znam go bardzo dobrze, jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Pokazał, że jest mistrzem w Arsenalu i każda świetna drużyna może go wykorzystać.

Ariedo Braida z jednej strony zaprzecza plotkom o Messim. Z drugiej strony Argentyńczyk wzorem swojego taty i agenta właśnie kupił luksusowe mieszkanie w Mediolanie w bezpośrednim sąsiedztwie siedziby Interu. Sympatycy Nerazzurrich na całym świecie śledzą rozwój sytuacji z dużym zainteresowaniem.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

darek_91

darek_91 9 sierpnia 2020 | 11:14   

Czekam na dementi Messiego. Dziwnie nie odnosi się do sytuacji.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 9 sierpnia 2020 | 11:21   

Modric też się nie odzywał, dopóki nowego kontraktu nie dostał...

cichy32

cichy32 9 sierpnia 2020 | 15:08   

Już jest nasz

darek_91

darek_91 9 sierpnia 2020 | 17:25   

Maciej Pawul pewnie jest tak jak mówisz, ale pamiętam jak na kolacji lata temu obiecał Morattiemu, że zagra kiedyś dla Interu. (edycja 2020.08.09 17:26 / darek_91)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich