Young: Wszyscy dali z siebie sto procent

11 sierpnia 2020 | 08:33 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wczoraj odbył się mecz Interu z Bayerem Leverkusen. Nerazzurri pokonali niemiecki zespół i tym samym awansowali do półfinału Ligi Europy. Jak stwierdził Ashley Young, dobra dyspozycja drużyny jest efektem ciężkiej pracy.

- Mogliśmy spokojnie zakończyć mecz, a zamiast tego rywale zdobyli bramkę, co sprawiło, że znów było interesująco. Wiedzieliśmy, że będziemy musieli walczyć i wygraliśmy, wykazując się świetną mentalnością. Wszyscy dali sto procent, zarówno wyjściowa jedenastka, jak i piłkarze wchodzący z ławki. To, co udaje nam się osiągnąć jest wynikiem ciężkiej pracy, którą wykonujemy tydzień po tygodniu.

- Jeden mecz do finału... Mamy sześć dni, by się do niego przygotować. To więcej, niż mieliśmy w ostatni czasie. Myślimy już o odpoczynku i regeneracji sił najlepiej jak potrafimy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 11 sierpnia 2020 | 09:17   

Widzę że zdają sobie sprawę jak blisko są trofeum. Teraz ta mentalność zwycięscy która przez cały sezon podobno wpaja im Conte powinna ich rozsadzić i w półfinale, niezależnie kto będzie naszym przeciwnikiem, powinni się przejechać po zespole rywala

Lambert

Lambert 11 sierpnia 2020 | 09:25   

w końcu troche wiecej odpoczynku, pierwszy raz po pandemii, finał na wyciągnięcie ręki, nie wolno tylko zlekceważyć Basel i Szachtaru który zawsze jest groźny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich