Wyścig z czasem Sancheza

11 sierpnia 2020 | 22:20 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Radość, która zapanowała w obozie Nerazzurrich po wczorajszej wygranej nad Bayerem, mącił nieco fakt urazu Alexisa Sancheza. Piłkarz naciągnął mięsień dwugłowy w prawym udzie i jego występ w poniedziałkowym półfinale stoi pod olbrzymim znakiem zapytania.

Najnowsze doniesienia sugerują, że Chilijczyk odczuwał dziś mniejszy ból. Najprawdopodobniej jutro odbędą się szczegółowe badania, które precyzyjnie nakreślą powagę sytuacji.

Sky Sport Italia jest zdania, że Sancheza zabraknie w meczu 1/2 finału, lecz istnieje szansa na jego powrót na ewentualny wielki finał. W tym momencie jedyną alternatywę dla duetu Lukaku - Lautaro stanowił będzie ponownie nastoletni Sebastiano Esposito.

 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

kretos

kretos 11 sierpnia 2020 | 22:59   

Wielka szkoda, że jest tak podatny na kontuzje, mimo wszystko jak jest to daje z siebie maksa i robi robotę. W finale widzę go jako Jokera

kat71

kat71 12 sierpnia 2020 | 11:21   

Oby nie było tak jak to było pare razy z Sanchezem, że po podpisaniu kontraktu chłop robił się mocno szklany;/..

Co nie zmienia faktu, że wraca na pełnym sprincie z ataku pomagać w defensywie i walczy o każdą piłkę, także oby go pech omijał i będzie bomba

Matt1

Matt1 12 sierpnia 2020 | 12:42   

nasz pech. Ile to razy tracilismy waznych zawodnikow przed istotnymi meczami. Licze na szybki powrot na boisko. Znow mamy za krótką ławkę..

inter00

inter00 12 sierpnia 2020 | 13:21   

Półfinał powinniśmy sobie dać radę bez niego. Oby tylko był zdrowy na finał.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich