Bartomeu: Messi zostanie w Barcelonie

19 sierpnia 2020 | 03:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W Barcelonie trwa wielkie zamieszanie. Pracę stracili już m.in. Quique Setien oraz Eric Abidal, lecz zdecydowanie najwięcej emocji budzi zapowiadana przebudowa pierwszego zespołu. Coraz częściej słychać głosu sugerujące, że z klubem mógłby pożegnać się sam Lionel Messi.

Innego zdania jest prezydent Blaugrany. Josep Maria Bartomeu wyraził przekonanie, że Argentyńczyk pozostanie ważnym ogniwem nowego zespołu:

- Messi pragnie zakończyć karierę w Barcelonie. Powtarzał to wiele razy. Rozmawiałem też z Koeamnem i powiedział mi, że Argentyńczyk stanowi filar jego projektu.

Bartomeu ponownie wypowiedział się również w temacie ewentualnego przyjścia Lautaro Martineza:

- Rozmawialiśmy z Interem przed przerwą w rozgrywkach. Po powrocie do gry rozmowy zostały wstrzymane. Porozmawiamy z nowym trenerem, aby zrozumieć jego wizję przyszłości.

Źródło: Barca TV

Polecane newsy

Komentarze: 7

banikowy

banikowy 19 sierpnia 2020 | 07:08   

On sam nie wie już co ma robić.
Wygląda to na to że klub nie ma wizji rozwoju i czeka aż trener im nakreśli plan.
Jeśli dalej tak będzie to Barcelona będzie wracać do topu kilka dobrych lat.

Kevin

Kevin 19 sierpnia 2020 | 08:14   

Po takiej grze jak ostatnio, to na co komu potrzebny lessi. Pozycja na ambasadora dobrej woli jest zajęta i Borha bardzo dobrze się z niej wywiązuje.

Oba

Oba 19 sierpnia 2020 | 11:22   

Barca biorąc pod uwagę wiek jej kręgosłupa, a także finanse tj nietrafione transfery Griezmanna, Coutinho i Dembele, które łącznie wyniosły ok 400 mlnE będzie raczej wyłączona z wgrywania na kilka lat. Jedyna szansa dla nich to trafienie złotej generacji wychowanków, albo że powyższe transfery odpala, na co raczej się nie zanosi.

matteo

matteo 19 sierpnia 2020 | 14:32   

I bardzo dobrze niech tam zostanie i Barcelona zajmie się swoimi sprawami, od prawie roku ciągle newsy z nimi, masakra.

superofca

superofca 19 sierpnia 2020 | 15:01   

Nie ma czegoś takiego jak złota generacja wychowanków, jest tylko złota postawa trenerów i wychowawców. My mieliśmy okazję zobaczyć jak marnuje się talenty na własnej skórze. Co do Messiego to on obiecywał już różne rzeczy, także nie przywiązywał bym do tego dużej wagi.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 19 sierpnia 2020 | 17:28   

Coutinho, Dembele, a tym bardziej Griezmann to nie są ogórki wystarczy, że znajdzie się trener, który dopasuje role zawodników w taktyce pod skład i mogą ładnie pykać, a nie gra do Messiego i On da nam zwycięstwo, a skład pewnie ustala starszyzna drużyny nie trenerzy.

dukacik

dukacik 20 sierpnia 2020 | 19:05   

A ja wam mowie, ze jak wygramy LE to w czasie dwoch tygodni Messi bedzie u nas. Bartomeu gada bo gada, powtarza to co Messi mowil kilka lat temu, nie biorac pod uwage jakie sa teraz stosunki miedzy nimi. Dlas nas, jak i dla Messiego taki transfer to same plusy. Kase wylozona na zakup odzyskamy dosc szybko, do tego mimo wsztsko reklama poprzez nazwisko tego karakana. Dla Messiego, rozglos jakiego chyba potrzebuje teraz, do tego cos nowego, emerutura sie zbliza a nigdy nie sprobowal innej ligi. A jeszcze ponowna rywalizacja z Kryska. Zobaczycie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich