CAMPIONI 2021

 

Messi spotkał się z nowym trenerem

21 sierpnia 2020 | 14:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Ważą się losy klubowej przyszłości Lionela Messiego. Wszyscy, którzy myśleli, że zmiana na ławce trenerskiej zdoła nakłonić piłkarza do kontynuacji kariery na Camp Nou mogą czuć się zaniepokojeni. Medialne sygnały po pierwszym spotkaniu Ronalda Koemana z Argentyńczykiem nie są bowiem zbyt optymistyczne.

Holender miał nakreślić zawodnikowi swój projekt i pomysł na odbudowę zespołu w oparciu o jego osobę. W odpowiedzi miał jednak usłyszeć, że Messi ma spore wątpliwości, co do swojej przyszłości w Barcelonie i rozważa odejście z Katalonii. Takie informacje udostępniła wczoraj stacja radiowa RAC1.

Jaki ma to związek z naszym klubem? Inter Mediolan oraz Manchester City mają rzekomo nakłaniać Leo Messiego do zmiany barw klubowych. Zapowiada się nam kolejna niekończąca saga transferowa z udziałem piłkarza Barcelony. Cierpliwości...

Źródło: RAC1

Polecane newsy

Komentarze: 3

Larry

Larry 21 sierpnia 2020 | 14:30   

Nie kumam tej farsy. Znowu zatrudniają szkoleniowca, którego dorobek jest, delikatnie mówiąc, średnio imponujący. Poza początkami w Ajaxie miewał jakieś przebłyski, ale generalnie z chyba większości klubów wylatywał z hukiem po paru(nastu) miesiącach. O ile piłkarzem był naprawdę wybitnym (pamiętam, jak kolega w szkole kazał na siebie mówić Kuman :-D), więc szacunek pewnie będzie miał, to swoich zdolności trenerskich do tej pory raczej wybitnych nie ujawnił. Ale cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy.

inter00

inter00 21 sierpnia 2020 | 17:37   

Barcelona od kilku lat ma fatalne decyzje administracyjne. Bez wątpienia Koeman jest lepszym trenerem niż był Quentin jednak nie wydaje mi się żeby był to trener który potrafi wyciągnąć Barcę z kryzysu. Tam potrzeba nie tylko młodej krwi i żądzy zwycięstwa na boisku ale i w zarządzie, zmiana trenera nie da nic jeżeli tam wszystko zostanie po staremu.

Darkos

Darkos 21 sierpnia 2020 | 18:43   

niech ten buc wreszcie otwarcie powie że zostaje i skończymy te newsy z jego twarzą


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich