Inter pożegna Ausilio?

22 sierpnia 2020 | 19:45 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Wczoraj Nerazzurri zagrali swój ostatni mecz sezonu 2019/2020. Zgodnie z tym, co mówił Antonio Conte, Inter potrzebuje chwili odpoczynku, by z nową energią wrócić do pracy nad kolejnymi wyzwaniami. Tymczasem włodarze szykują już pierwsze zmiany.

Dziwne wypowiedzi trenera oraz różne plotki na jego temat skłoniły kibiców do namysłu odnośnie przyszłości Conte. Szkoleniowiec w najbliższy wtorek ma się spotkać z kierownictwem klubu, by znaleźć porozumienie w kwestii jego dalszej pracy. Nie tylko pozycja trenera jest zagrożona. Według Sky Sport, Piero Ausilio może opuścić Mediolan. Jak twierdzą dziennikarze, Roma jest zainteresowana zatrudnieniem dyrektora sportowego. W najbliższych dniach poznamy decyzje klubu.

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

Interista07

Interista07 22 sierpnia 2020 | 20:10   

Zaczyna mi się to wszystko nie podobać.
Najlepiej wyrzucić wszystkich od razu a potem zatrudnić nowych byle tylko mieć szybki sukces - taka filozofia zdaje się przyświecać klubowi. Czy włodarze klubu myślą że sukcesy przychodzą ot tak? Spal poleciał - ok, teraz Ausilio może polecieć, Antonio Conte - na wylocie.
I to ma być recepta na sukces? Wymieniać wszystkich jak leci bo nie ma sukcesu? I tak co sezon?
Przecież na wszystko potrzeba czasu. Ok, Conte ma swoje grzechy ale jesteśmy dalej niż rok temu ze Spalem. Nie ma nowych pucharów w gablocie - to fakt ale jest progres w rozwoju. Dać trzeba drużynie czasu, zostawić Conte podobnie jak resztę sztabu.
Gdzie te czasy w footballu kiedy trener był obdarzany zaufaniem przez właścicieli klubu? Kiedy dawali mu całe lata na zbudowanie kolektywu który jak został zbudowany rządził Europą? Może dlatego że właścicielami klubów stają się biznesmeni którzy widza tylko klub jako maszynkę do pieniędzy a nie ludzie którzy rozumieją filozofię footballu.
Smutne.

darek_91

darek_91 22 sierpnia 2020 | 20:21   

Conte out.

inter00

inter00 22 sierpnia 2020 | 22:20   

Co jak co ale Zhang udowodnił że nie jest foto prezydent myślący o zarobku. On chce dobra Interu i to widać, Conte będzie rozmawiał i jeżeli dojdą do porozumienia że lepiej żeby Interu nie prowadził to trzeba tą decyzje uszanować. Osobiście Ausilio uważam że całkiem niezłego dyrektora ale Marotta jest jego przełożonym i jeżeli po rozmowie z Zhangiem dojdą do consensusu że lepiej żeby odszedł to mu ufam, Marotta to klasa światowa a Ausilio brakuje trochę do Włocha

Huragan1410

Huragan1410 22 sierpnia 2020 | 23:43   

Też uważam Marotte za international level, nawet worldclass. Ciekawe będą decyzje personalne, poczekajmy spokojnie na efekty rozmów. Co sie nie stanie mam przeczucie ze zmieni sie na lepsze i i tak bedziemy dalej szli do przodu. Wszyscy w klubie wiedza ze mimo porazki z Sevillą jesteśmy o krok od przejścia na ten najwyzszy poziom. I ekonomicznie i sportowo. Dlatego ufam że nikt z czwórki Zhang Marotta Conte Ausilio nie będzie patrzył na swój interes i swoje własne ego tylko podporządkuje się takim decyzją które beda mialy przełożenie na dobro klubu.

banikowy

banikowy 23 sierpnia 2020 | 09:48   

Ja tam Ausilio lubię i szanuję, mam do niego zaufanie i osobiście żałowałbym jeśli się z nim rozstaniemy...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich