Sandro Tonali skrócił urlop

23 sierpnia 2020 | 14:01 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym tygodniu Sandro Tonali zostanie zawodnikiem FC Internazionale. Pomocnik Brescii skrócił swój urlop, aby wcześniej pojawić się w swoim mieście. Media jednoznacznie mówią o porozumieniu na linii dwóch lombardzkich klubów.

Zdaniem Gazzetta dello Sport Nerazzurri i Biancoazzurri dogadali się w sprawie transferu, a operacja kosztować będzie Inter łącznie około 35 milionów euro. Tonali spędzi pierwszy rok na wypożyczeniu w Mediolanie, ale Interiści będą zobligowani do wykupienia go po sezonie.

Najprawdopodobniej kolejna wiadomość dotycząca 20-latka będzie związana z terminem badań medycznych w Milano. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

domi

domi 23 sierpnia 2020 | 14:57   

Młody, Włoch, przyszłość reprezentacji. Kiedyś uważałem inaczej, ale potrzebujemy takiego grajka.

Lucash

Lucash 23 sierpnia 2020 | 15:14   

Gość oprócz ewidentnych umiejętności ma również gen przywódcy, czego właśnie naszym graczom brakuje. Nawet Eriksen tego nie ma. Z naszej paki według mnie poprowadzić drużynę do zwycięstwa mogą tylko Barella (jeszcze musi nauczyć się panować nad emocjami), Sanchez (musi powrócić do swojej najlepszej dyspozycji) oraz Sensi (gość ma wszystko prócz zdrowia, aby być wodzem). Tonali też ma wszystko aby dowodzić na boisku. Doświadczenie zdobędzie i to będzie nasz kapitan za kilka lat, jeśli zechce u nas grać długo oczywiście.

inter00

inter00 23 sierpnia 2020 | 15:36   

U nas wejdzie na inny poziom, mega się rozwinie a my będziemy mieli masę pociechy z jego gry.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich