Inter pogratulował Bayernowi

24 sierpnia 2020 | 12:08 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Bayern Monachium został triumfatorem Ligi Mistrzów edycji 2019/2020. W finałowym spotkaniu Bawarczycy pokonali Paris Saint-Germain po trafieniu Kingsleya Comana w 59' minucie meczu.

Na murawie pojawił się w drugiej odsłonie pojedynku Ivan Perisic, który zastąpił w 68 minucie bohatera finału i strzelca jedynej bramki.

Na oficjalnym twitterowym portalu Interu pojawił się wpis z gratulacjami dla Bayernu - zarówno wygrania Champions League jak i zdobycia drugi raz w historii klubu potrójnej korony.

Źródło: fcinternews.it