Ravezzani: Nie rozumiem transferów Interu

29 sierpnia 2020 | 14:28 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Cele transferowe Interistów na najbliższe tygodnie nie przeszły bez echa w świecie calcio. Włoski dziennikarz sportowy, Fabio Ravezzani, odniósł się na twitterze do faktu, iż Nerazzurri preferują wiekowych zawodników, niżeli młodych i utalentowanych graczy. 

- Tak jak mój przyjaciel Bettino Calcaterra, nie rozumiem ruchów Interu i dlaczego walczą o trio Dzeko-Kolarov-Vidal. Wierzę w te kluby, które inwestują w młodzież, która będzie się rozwijać, nawet jeżeli ta popełnia błędy. Jeżeli chodzi o Juve, ciężko powiedzieć mi coś o McKennie. Z drugiej strony nie rozumiem też Milanu, który działa skrajnie w drugą stronę i buduje skład na wyłącznie młodych piłkarzach - napisał na twitterze Ravezzani.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

Huragan1410

Huragan1410 29 sierpnia 2020 | 14:43   

Durniu głupi Milan kupuje młodych bo przez lata grali emerytami i jak to się skończyło każdy wie to co się dziwisz dziennikarzyno. Po za tym postawili tam na fundament w postaci młodych do których stopniowo doświadczeni gracze też będą powoli sprowadzani. A jeśli taki z Ciebie dziennikarz sportowy i nie znasz McKennie to zmień zawód. Drażnią mnie właśnie takie spece którzy ograniczają się tylko do swojej ligi. Jak dla mnie to on powinien gazety roznosić a nie mienić się dziennikarzem.

Huragan1410

Huragan1410 29 sierpnia 2020 | 14:45   

Najpierw pisze ze wierzy w kluby ktore stawiaja na mlodych a zaraz pozniej ze nie rozumie Milanu. Co to za dureń w ogóle. Szkoda że nie znam włoskiego bo napisałbym mu dwa zdania.

Morfo

Morfo 29 sierpnia 2020 | 16:04   

Faktycznie sam sobie przeczy

mroczny elf

mroczny elf 29 sierpnia 2020 | 18:43   

Też nie rozumie kibicuje Interowi a nie domu emeryta

excubitor

excubitor 30 sierpnia 2020 | 13:08   

Huragan, przypomnij sobie, czym skończyło się odstrzelenie senatorów w Milanie. Poza Zlatanem do tych bardziej "doświadczonych" można zaliczyć jedynie Musacchio i Kjaera. Więc albo liczą, że Zlatan będzie robił za niańkę dla wszystkich, albo faktycznie mają problem z brakiem jeszcze kilku graczy, którzy zaszczepią młodym odpowiednią mentalność i będą rządzić w szatni. Tak ten fragment wypowiedzi rozumiem. Potrzeba kilku doświadczonych mistrzów dla równowagi.

U nas to faktycznie idzie w złą stronę. Young był łataniem dziury. Alexis trochę też. Godin może być mentorem dla Bastoniego i Piroli, czy tam Kumbulli jeżeli przyjdzie. W kilku meczach wyraźnie było widać, że brakuje kogoś podobnego w pomocy, żeby wejść przy złym wyniku i poderwać zespół do walki. Rozumiem, że tym kimś ma być Vidal, chociaż Ninja też by się nadał do tej roli. Ale przy pomysłach z Kolarovem i Dzeko to już przestaję to rozumieć. Mamy czas wymienić koło z lewej strony, zamiast tego ładujemy kolejną naklejkę na dętkę.

Interista07

Interista07 6 września 2020 | 09:53   

Ja tego też nie rozumiem. Ściąganie dziadków: Vidal, Dzeko to jakiś dramat. Młodzież ławka, Eriksen out. To jest jakieś nieporozumienie.
Conte! Apelujemy o rozsądek i opamiętanie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich