Conte powalczy o N'Golo Kante

31 sierpnia 2020 | 14:41 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Angielski epizod w karierze Antonio Conte wywarł ogromny wpływ na metodologi pracy włoskiego szkoleniowca. Opiekun Interu pragnie prowadzić zespół w stylu brytyjskich menadżerów i coraz śmielej spogląda w kierunku tamtejszych graczy. Najnowszy przykład? N'Golo Kante.

Conte podobno zagiął parol na francuskiego pomocnika, z którym miał już okazję współpracować na Stamford Bridge (89 występów, 3 gole, 3 asysty). W Mediolanie wierzą, że uda się wynegocjować roczne wypożyczenie 29-latka z opcją transferu definitywnego. Mówi się o kwocie 50 mln euro.

Włoska prasa spekuluje, że po ostatnim spotkaniu z władzami klubu Antonio Conte przejął kontrolę nad strategią transferową klubu. Jedną z pierwszych decyzji trenera miała być rezygnacja z transferu Sandro Tonalego na rzecz kogoś z trójki Arturo Vidal, Tanguy Ndombele i wspomniany N'Golo Kante.

Źródło: TuttoMercatoWeb

Polecane newsy

Komentarze: 18

oster

oster 31 sierpnia 2020 | 14:43   

Nie wierzę że dali temu świrowi wolną rękę w transferach, podejrzewam że po następnym sezonie Conte wyleci z hukiem i będzie problem co zrobić ze szrotem który sprowadzi teraz...

maestro84

maestro84 31 sierpnia 2020 | 14:49   

N'Golo Kante szrotem?? @oster zlituj się :D

inter00

inter00 31 sierpnia 2020 | 14:50   

Jeżeli rzeczywiście dali Conte wolną rękę w sprawie transferów to zastanawiam się co zarząd miał we łbie? Ale Kante akurat co jak co byłby solidnym wzmocnieniem, byle nie za drogo (max 50 mln). W pomocy Kante, Barella, Eriksen a na ławce Sensi No i właśnie kto? Osobiście uważam że potrzebujemy cały czas jakiegoś transferu do środka jak np SMS i nawet pomimo tej całej afery zostawiłbym Brozovicia do rotacji.

darren

darren 31 sierpnia 2020 | 14:56   

Kante osłodziłby stratę Tonalego, bez dwóch zdań.

castillo20

castillo20 31 sierpnia 2020 | 15:10   

Oby kobra nas mile zaskoczył jakimś fajnym transferem

vnm

vnm 31 sierpnia 2020 | 15:19   

Mam flashbacki z Patrickiem Vieira

Gloin1989

Gloin1989 31 sierpnia 2020 | 15:21   

Thiago pewniejsza opcja ,Kante coraz bardziej łapie urazy

Huragan1410

Huragan1410 31 sierpnia 2020 | 15:38   

Jakieś źródło tego newsa? Bo to na razie czysta spekulacja bez żadnych konkretów. Artykuł do klikalności bo nie ma o czym pisać?

inter00

inter00 31 sierpnia 2020 | 15:46   

Źródło: TuttoMercatoWeb

Huragan1410

Huragan1410 31 sierpnia 2020 | 15:50   

Aha ok. Ale to na razie i tak czyste spekulacje. Czekam na konkretne działania, w dobrym zdrowiu jeden z najlepszych pitbulli na świecie.

wróbel1908

wróbel1908 31 sierpnia 2020 | 16:07   

Przyjście Kante zrekompensowało by odpuszczenie Tonalliego ale zadanie bardzo trudne do zrealizowania no i jeśli faktycznie teraz za transfery odpowiada Conte to może być nieciekawie i żeby też nie oznaczało odejście Marotty

budbundy

budbundy 31 sierpnia 2020 | 16:22   

CONTE POWALCZY O N'GOLO KONTE - niezła literówka :D
N'Golo Antonio vs. N'Golo Konte :D

martins2000

martins2000 31 sierpnia 2020 | 16:41   

Nie ma takiego zawodnika który osłodzi porażkę na całej linii Sandro-Inter,czapki z głów dla MILANU

szpula

szpula 31 sierpnia 2020 | 17:01   

phi 29 lat? poczekajmy :D

banikowy

banikowy 31 sierpnia 2020 | 19:12   

50mln za Kante? Dziękuję bardzo. Osobiście wolę Brozo i np. Kupno za te pieniądze Isco albo SMS (z małą dopłatą).

shakurspeare

shakurspeare 31 sierpnia 2020 | 19:44   

Kante wciąga nosem SMS i tonalego na raz xd

domi

domi 31 sierpnia 2020 | 23:38   

Chociaż weźmy tego Kante, tylko jak przekonać Chelsea.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 1 września 2020 | 14:09   

Isco to zupełnie inna charakterystyka, SMS z małą dopłatą ? jak Lazio woła ponad 2x tyle za niego co te 50 mln za Kante xD