Skriniar: Nie myślę o odejściu

2 września 2020 | 23:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jednym z przegranych postpandemicznej części poprzedniego sezonu należy uznać Milana Skriniara. Słowak utracił miejsce w podstawowej jedenastce i często musiał godzić się z rolą rezerwowego. We włoskiej prasie zaczęto nawet poddawać pod wątpliwość klubową przyszłość defensora.

Wczoraj Piero Ausilio publicznie zakomunikował, że obecnie nie ma tematu odejścia Skriniara do innego klubu. W podobnym tonie wypowiedział się również główny zainteresowany, który przebywa obecnie na zgrupowaniu drużyny narodowej:

- Byłem przyzwyczajony do grania w każdym meczu, ale trener zdecydował się na zmiany, ponieważ graliśmy, co trzy dni. Osiągaliśmy dobre wyniki, nie traciliśmy bramek, więc szkoleniowiec nie chciał zmieniać wyjściowej jedenastki, aż do samego finału Ligi Europy. Było rozczarowanie związane z brakiem gry, lecz najważniejsza była dobra postawa zespołu.

- Nadal mam 3-letni kontrakt z Interem. Klub nigdy nie zakomunikował mi, że jestem niechciany. Trener nadal we mnie wierzy, więc nie ma powodów, abym myślał o odejściu. W kadrze jest 30 graczy, więc to naturalne, że szkoleniowiec podejmuje decyzje dla dobra zespołu.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 4

kamadd@onet.pl

kamadd@onet.pl 3 września 2020 | 01:25   

Dokładnie zostajesz jeszcze pokażesz na co cie stać Milan

banikowy

banikowy 3 września 2020 | 08:47   

Mam nadzieję że ta wypowiedź wybije Conte i zarządowi pomysł ściągnięcia kogokolwiek w rozliczeniu za Skriniara.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 3 września 2020 | 10:06   

Za 80baniek ciao.

Huragan1410

Huragan1410 3 września 2020 | 11:44   

I bardzo dobrze że tak myślisz ja tez tak myślę. Mam nadzieję ze nasze dyrektory tez tak myślą. I ze don Antonio tez tak myśli.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich