Gravillon prawdopodobnie opuści Italię

5 września 2020 | 11:21 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Oscar Damiani, agent Andrew Gravillona, potwierdził, że jego klient nie rozpocznie sezonu z Interem. Po przygodach na włoskich boiskach piłkarz najprawdopodobniej spróbuje swoich sił poza Półwyspem Apenińskim.

- Kto jest zainteresowany Gravillonem? Pytają kluby z dwóch krajów, a są to Francja i Anglia - powiedział Damiani w rozmowie z FcInterNews - Rynek transferowy właśnie się ruszył, oceniamy sytuację. Przekonamy się w ciągu najbliższych kilku dni.

Dziennikarze zapytali, czy reprezentant Gwadelupy będzie trenował z resztą Nerazzurrich w trakcie przygotowań przedsezonowych.

- Nie, to mogę wykluczyć. Ostatecznie mógłby ponownie dołączyć do Ascoli.

Gravillon został wypożyczony w ubiegłym roku do Sassuolo, stamtąd wkrótce trafił do Ascoli występującego w Serie B, w ramach kolejnego wypożyczenia. Tam obrońca rozegrał 29 meczy, bez bramek czy asyst, dopisał za to na swoje konto trzynaście żółtych kartoników. 

22-latek jest byłym zawodnikiem akademii młodzieżowej Interu. Został już nawet sprzedany latem 2017 roku do Benevento, jednak dwa lata później Inter odkupił go z Pescary. Obecny kontrakt Gravillona wiąże go z Mediolanem do końca sezonu 2022/23.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich