Lukaku lepszy od Eriksena, porażka Chorwatów

6 września 2020 | 09:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Wczoraj rozgrywano kolejne spotkania w ramach Ligi Narodów. Na boisku pojawiło się kilku graczy Interu Mediolan. Jak im poszło?

W Kopenhadze doszło do bezpośredniej rywalizacji Christiana Eriksena i Romelu Lukaku. Obaj spędzili na murawie pełne 90 minut, lecz po końcowym gwizdku więcej powodów do zadowolenia miał napastnik Interu. Belgowie wygrali 2:0 po golach Denayera i Mertensa.

Udany debiut w kolejnej edycji rozgrywek zaliczyła Portugalia, która pokonała u siebie Chorwatów aż 4:1. Marcelo Brozović i Ivan Perisić rozpoczęli spotkanie na ławce rezerwowych. Na boisku pojawili się wspólnie w 61. minucie rywalizacji, lecz nie zdołali wpłynąć na odmianę losów spotkania.