Fiorentina po Biraghiego i Dalberta

6 września 2020 | 10:19 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Repubblica donosi o rozmowach pomiędzy Fiorentiną i Interem w sprawie dwóch zawodników. Ekipa Violi chciałaby mieć więcej opcji na skrzydłach i rozważa zakup zarówno Henrique Dalberta, jak i transakcje z udziałem karty Cristiano Biraghiego.

Beppe Iachini wytypował dwóch kandydatów na lewą flankę na przyszły sezon. Pierwsze spotkanie nie zakończyło się sukcesem, zmuszając Fiorentinę do rozważenia innych opcji, ale spodziewane jest kontynuowanie rozmów. Klub z siedzibą we Florencji chciałby dysponować kartami zarówno Włocha, jak i Dalberta. Przypomnijmy, że Biraghi przebywał przez ostatni sezon na wypożyczeniu w Mediolanie, w drugą stronę ze Stolicy Mody powędrował Brazylijczyk.

Ostatni plan włodarzy drużyny Fiołków zakłada następujący scenariusz: Biraghi przeniesie się do Rzymu w zamian za Spinazzolę, jednak warunkiem realizacji tego pomysłu jest pozostanie Dalberta we Florencji. Inter tymczasem wciąż jeszcze rozważa pozostawienie Włocha w swoich szeregach, wszystko będzie zależało oczywiście od decyzji Antonio Conte, który stawiał w ubiegłym sezonie na 28-latka aż 37 razy. Cristiano Biraghi odwdzięczył się za zaufanie dopisując na swoje konto trzy trafienia i siedem asyst we wszystkich rozgrywkach. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 6 września 2020 | 10:32   

Biraghi jako zmiennik jest spoko, tym bardziej że planujemy mieć dwóch zawodników po 34 lata to młodszy zawodnik na tą flankę się przyda. Tym bardziej że statystyki ma całkiem przyzwoite, na słabsze zespoły do rotacji jak znalazł.

Huragan1410

Huragan1410 6 września 2020 | 17:52   

I co ważne liczy sie jako wychowanek wiec niech zostanie jako zmiennik.

MrSly

MrSly 4 lipca 2021 | 22:41   

+1


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich