Vice Lukaku? Conte chce Giroud lub Llorente

14 września 2020 | 12:43 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Spotkanie władz klubu z Conte w Villa Bellini, które potwierdziło, że szkoleniowiec pozostanie na stanowisku i poprowadzi Inter w kolejnym sezonie, potwierdziło również to, że Inter będzie starał się spełnić transferowe życzenia trenera. Jednym z takich życzeń było od dawna i jest, sprowadzenie "vice Lukaku".

Według włoskich mediów, obecnie mówi się o dwóch nazwiskach spełniających kryteria trenera: Fernando Llorente i Olivier Giroud. Tego drugiego Inter obserwuje już od dawna, a teraz po przybyciu do Chelsea Ziyecha, Wernera i Havertza, Francuz ma wolną rękę i może odejść za 5 milionów euro.

Problemem może być to, że sam zawodnik...według informacji dziennikarzy preferuje grę w Juventusie, gdzie chciałby zastąpić Gonzalo Higuaina.

Źródło: fcinternews

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 14 września 2020 | 14:40   

Nie można kogoś młodszego wziąć? Bo vice Lukaku jest potrzebny i to nie ulega wątpliwości.

Lambert

Lambert 14 września 2020 | 14:52   

deja vu

superofca

superofca 14 września 2020 | 17:21   

Giroud lub Llorente... to już nie jest zabawne panie Conte.

cichy32

cichy32 14 września 2020 | 17:24   

Ja pie.... Jutro bedzie info że Ibra do nas przyjdzie dom spokojnej starości i drużyna jedno sezonowa bo za rok wszyscy na emeryture

cichy32

cichy32 14 września 2020 | 17:27   

Conte zbiera kolegów z ktorymi jeszcze grał moze nam Del pierro ściagnie ;)

Huragan1410

Huragan1410 14 września 2020 | 18:12   

Jeżeli ma odejść Lautaro a włodarze nie chcą płacić za nowego napastnika to dlaczego nie wziąć Suareza bądź Cavaniego? Klasa pilkarska w porównaniu do Giroud czy Llorente o niebo wyższa.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 14 września 2020 | 18:17   

Suarez to nie jest typ gracza co Lukaku.

Huragan1410

Huragan1410 14 września 2020 | 18:45   

Ale ja mowie w przypadku odejścia Lautaro zeby grali razem w parze. Moim zdaniem atak przekozak. Czytałem ostatnio historie Suareza i zaimponował mi. Ludzie patrzą na niego przez jakieś tam wybryki na boisku. A prawda jest taka że Suarez to po 1 jest prawdziwy karabin a po 2 jest normalnym gościem i do tego mega ambitnym.