Vidal pożegnał się z kolegami. Kierunek Mediolan?

14 września 2020 | 23:14 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Macie już serdecznie dość codziennych rewelacji ws. Arturo Vidala? Szczerze, to my też. Wszystko wskazuje jednak na to, że wkrótce doczekamy się finału tego transferowego tasiemca z Chilijczykiem w roli głównej.

Hiszpański AS poinformował, że związek piłkarza z FC Barceloną definitywnie dobiegł końca. Vidal pojawił się dziś w ośrodku treningowym, lecz nie brał udziału w zajęciach. Pomocnik miał wykorzystać okazję, aby pożegnać się z kolegami i opróżnić swoją szafkę w klubowej szatni.

Teraz sprawy powinny wreszcie nabrać tempa. Chilijczyk od dawna wypatrywany jest na mediolańskim lotnisku. Być może pojawi się na nim już jutro. Następnie czeka go standardowa seria badań i podpisanie umowy z nowym pracodawcą.

Źródło: AS

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 15 września 2020 | 06:22   

Podobno Inter płaci pół miliona za niego (Di Marzio) a jakaś Gazeta mówiła że Barcelona przez 3 miesiące będzie wypłacać rekompensatę Vidalowi

kandziak

kandziak 15 września 2020 | 10:05   

No nie nabiorą tempa bo po wczorajszym szczycie zarządu stwierdzono że 32pilkarzy za bardzo ***** budżet klubu. Musi ktoś odejść aby go podpisać.

superofca

superofca 16 września 2020 | 07:47   

To Vidal ma kolegów?


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich