FIGC chce otwarcia stadionów

16 września 2020 | 12:05 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

FIGC przedstawiło rządowi propozycję ponownego otwarcia stadionów we Włoszech. Projekt zakłada stosowanie przyłbic/ transparantnych masek i dystansu społecznego co najmniej 2,25 metra.

La Repubblica informuje, że ​​Federcalcio przygotował dokument do oceny przez włoski rząd, mając nadzieję na ponowne otwarcie stadionów do połowy października.

Raport zawiera informację, że zamysłem FIGC jest zobowiązanie społeczeństwa do noszenia przezroczystych masek lub przyłbic, aby osoby te były rozpoznawalne przez policję.

Komitet Techniczno-Naukowy (CTS) na razie powiedział „nie”, ale FIGC kontynuuje prace nad protokołem.

Źródło: football italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 16 września 2020 | 12:46   

Wydaje mi się że śmiało można by wykorzystać 50% stadionu, tym bardziej że i tak każdy będzie musiał być w maseczkach lub przyłbicach a większe tłoki będą ewentualnie przy wyjściu ze stadionu, ale czy będzie 25% czy 50% miejsc zapełnionych to i tak nie uniknie się skupiska ludzi przy wyjściu.

maciosincho

maciosincho 16 września 2020 | 15:33   

Co za parodia. Pojechał bym do Mediolanu zjeść obejrzeć mecz napić się piwka ale przy wirusie celebrycie manipulacja przekracza wszelkie granice i nie ma na to szans (w normalnych warunkach bez tych maseczek i innych pierdol)

vnm

vnm 16 września 2020 | 17:50   

Za każdym razem gdy słyszę o maseczkach i wirusie to zygac mi się chce. Gdybym tylko wiedział kto to wymyślił to osobiście bym się nim zajął. Wsadził bym mu albo im osobiście wszystkie maseczki i przyłbice w te ich śmierdzące dupy. K**** mac


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich