Inter pogromił towarzysko Pisę

19 września 2020 | 17:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Ostatni sprawdzian Interu przed startem ligowych rozgrywek okazał się łatwym zadaniem dla podopiecznych Antonio Conte. Mecz zakończył się różnicą aż siedmiu bramek.

Pierwsze skrzypce w zespole Nerazzurrich grał tym razem Lautaro Martinez, który popisał się klasycznym hattrickiem już w pierwszej połowie. Najszybszy wśród Nerazzurrich był jednak Romelu Lukaku, który pokonał bramkarza gości już w piątej minucie spotkania. W jedenastej gola na swoim koncie, choć to niewielkie zaskoczenie, zapisał Roberto Gagliardini. Warto odnotować dobry występ Christiana Eriksena, który przebywał na murawie od pierwszej minuty i dołożył do wyniku dwa indywidualne trafienia w 20' i 74', zamykając tym samym wynik meczu.

Zapis spotkania będzie dostępny na oficjalnym kanale Interu na Youtube dopiero o godzinie 23:30.

INTER 7 - 0 PISA

Gole: Romelu Lukaku 5', Roberto Gagliardini 11', Lautaro Martinez 16' 35' 38', Christian Eriksen 20' 74'

INTER (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 95 Bastoni, 11 Kolarov; 98 Hakimi, 23 Barella, 5 Gagliardini, 14 Perisic; 24 Eriksen; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Rezerwowi: 27 Padelli, 97 Radu, 6 de Vrij, 7 Sanchez, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 15 Young, 19 Salcedo, 29 Dalbert, 31 Pirola, 32 Agoumé, 37 Skriniar, 44 Nainggolan, 77 Brozovic.
Trener: Antonio Conte.

PISA: 1 Perilli; 2 Birindelli, 8 Caracciolo, 14 Marin, 19 Vido, 23 Lisi, 24 Varnier, 27 Gucher, 30 De Vitis, 31 Marconi, 33 Benedetti.
Rezerwowi: 12 Kucich, 22 Loria, 3 Pisano, 4 Belli, 5 Pompetti, 7 Siega, 10 Soddimo, 11 Minesso, 15 Zammarini, 17 Sibilli, 25 Masetti, 26 Masucci, 36 Fischer.
Trener: Luca D'Angelo.