Ranocchia też odejdzie? Porozumienie już blisko

25 września 2020 | 09:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Diego Godin już pożegnał się z klubem, a w temacie Milana Skriniara trwają zaawansowane negocjacje transferowe. Na tym jednak nie kończy się transferowa rewolucja, która lada dzień może zdziesiątkować szeregi obronne Nerazzurrich. O krok od ponownego transferu do Genoi jest bowiem także Andrea Ranocchia.

W ostatnich dniach do Mediolanu pofatygował się prezydent Gryfonów Enrico Preziosi, aby osobiście dopilnować zamknięcia transakcji z Interem. La Gazzetta dello Sport sugeruje, że biały dym w sprawie transferu popularnego Żaby jest jedynie kwestią czasu, a oficjalnego komunikatu powinniśmy spodziewać się na początku przyszłego tygodnia.

Plotki o możliwej rewolucji w defensywie czarno-niebieskich zaskakują i poważnie martwią kibiców Nerazzurrich. W przypadku Ranocchii pojawiają się głosy, że jego odejście będzie szansą dla utalentowanego Lorenzo Piroli, który miałby zacząć odgrywać poważniejszą rolę w rotacji pierwszego zespołu.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 25 września 2020 | 09:45   

Oddać Żabę, Pirola da radę jako zmiennik De Vrija

Morfo

Morfo 25 września 2020 | 09:51   

Zamiast trzymać kadrę i jej filary i maszerować po majstra to rewolucje jakieś się odpiernicza.

maestro84

maestro84 25 września 2020 | 09:58   

Pirola bedzie zmiennikiem de Vrija. Przyda się, skoro bedziemy grać trójką de Vrij - de Vrij - de Vrij.

ArturO888

ArturO888 25 września 2020 | 10:06   

Najmniej straconych bramek w poprzednim sezonie = rewolucja w kadrze jeżeli chodzi o defensywę. Gdzie tu logika?

MAV

MAV 25 września 2020 | 15:55   

Niestety mój umysł już nie ogarnia polityki transferowej klubu. W obecnej chwili to rewolucja już chyba osiągnęła apogeum. Nie wiem co jeszcze poprawić w grze obronnej jak mieliśmy najmniej straconych bramek. Powinny być uzupełnienia, ewentualnie ściągnąć jednego klasowego za Godina. Młodzi niech się ogrywają a nie za chwilę będziemy mieli w pomocy i obronie primaverę tylko i dziadków. Gdzie tu sens gdzie jakakolwiek logika.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich