Oficjalnie: Antonio Candreva w Sampdorii

25 września 2020 | 18:02 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Oficjalna strona internetowa Sampdorii potwierdziła dziś, iż nowym zawodnikiem klubu został Antonio Candreva. 

33-latek podpisał z ekipą Blucerchiatich 4-letni kontrakt, ważny do 2024 roku. Przez pierwszy rok pomocnik będzie na wypożyczeniu w Genui. Sampdoria zobowiązała się wykupić Candrevę latem przyszłego roku.

Nieoficjalnie mówi się, iż cały transfer zamknie się w kwocie 7,5 miliona euro. 5 milionów euro Inter dostanie za roczne wypożyczenie, kolejne 2,5 przy permanentnych przenosinach.

Urodzony w Rzymie zawodnik spędził w drużynie Nerazzurrich 4 lata. 

Grazie Antonio! 

Źródło: sampdoria.it

Polecane newsy

Komentarze: 15

Drago194

Drago194 25 września 2020 | 18:10   

Dzięki Antek, trzymaj się i powodzenia w Sampie.

Snake

Snake 25 września 2020 | 18:41   

Czekałem na to od dawna! Jeszcze tylko Gagliardini i mogę spać spokojnie.

Lambert

Lambert 25 września 2020 | 18:46   

Jestem zadowolony bo bardzo lubie Sampe, powodzenia Antek.

KawaOpole

KawaOpole 25 września 2020 | 18:53   

Grazie Antonio lubiłem chłopa powodzenia w Sampie

biegaj141

biegaj141 25 września 2020 | 18:56   

A dla mnie wielka szkoda bo na zmianę za hakimiego byłby idealny, nikt u nas nie robił tyle wiatru wchodząc z ławki co on

inter00

inter00 25 września 2020 | 20:40   

Ahhhh dzięki za wszystko i powodzenia!

darren

darren 25 września 2020 | 20:50   

Mimo, że często irytował, darzę go sporą sympatią. A bramki z Milanem nikt mu nie zabierze, Grazie Antonio!

Huragan1410

Huragan1410 25 września 2020 | 21:02   

W ubiegłym sezonie nasz 3 strzelec po Lu-La i drugi asystent wiec nie wiem skad te narzekania na niego. Wielka szkoda ale bardzo lubię Sampdorie wiec powodzenia byku.

Rahi

Rahi 25 września 2020 | 21:26   

Jeszcze będziecie za nim płakać

Bonhart25

Bonhart25 25 września 2020 | 21:38   

4 letni kontrakt dla 33 letniego gracza? Hardcorowo. Trochę szkoda Candrevy , lubiłem Go ale w końcu wszyscy kiedyś skończą grać dla Interu. Powodzenia Antonio!

MAV

MAV 25 września 2020 | 23:10   

Szkoda że odszedł ale mam sentyment do Sampy i życzę mu tam jak najlepiej.

biegaj141

biegaj141 26 września 2020 | 06:25   

Jeszcze trochę to się okaże że jest tu więcej kibiców Sampy niż Interu

Sostek

Sostek 26 września 2020 | 07:47   

No i kantdrewna odchodzi... Smuteczek

master

master 26 września 2020 | 08:04   

No cóż, może nie chciał pogodzić się z rolą rezerwowego a dostał jasny sygnał że Hakimi jest numero uno, w zeszłym sezonie grał z początku super, a później nie wiem w którym momencie dokładnie został wygryziony przed DD. No i ta bramka z Lecce na inaugurację zeszłego sezonu, co by nie było dzięki Antonio.

Ippon

Ippon 26 września 2020 | 08:21   

Dostał kontrakt na 4lata bo nie przypominam sobie żeby miał kontuzje przez4lata a co roku pisano że ma najlepsze wyniki przed rozpoczęciem sezonu. Po 2 dostaliśmy kasę a rezerwowym za hakimiego będzie young którego liczby na ilość męczy są bardzo dobre. Przestał grać bo w końcówce sezonu z godzinek gałgan i ambrozym mało bramek traciliśmy i conte przestał zmieniać skład o czym wspomniał w siadzie.