CAMPIONI 2021

 

Zawodnicy po zwycięstwie z Violą

27 września 2020 | 09:14 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Po meczu na oficjalnej stronie Nerazzurrich pojawiły się wypowiedzi piłkarzy. Co mieli do powiedzenia najwięksi bohaterowie tego starcia, czyli Lautaro Martinez, Stefano Sensi i Danilo D'Ambrosio?  

Lautaro Martinez

- Cieszymy się, że rozpoczęliśmy sezon od dobrego meczu z bardzo niewygodnym przeciwnikiem, który jest trudny do przełamania. Okazaliśmy chęć i determinację, straciliśmy trzy gole, których można było uniknąć, ale cieszymy się z wygranej.

- Ciężko pracuję na treningach, jestem zadowolony z celów, a to, nad czym pracujemy, musi się opłacić na boisku. Kiedy drużyna wygrywa, my i kibice jesteśmy szczęśliwi. W zespole jest zdecydowanie dużo jakości, a pięć zmian to dodatkowa broń, z której można korzystać. Ci na murawie mogą grać z dużą intensywnością, ponieważ zawodnicy, którzy wchodzą na boisko, są gotowi zrobić to samo.

Stefano Sensi

- To był powrót całej drużyny, wynikał z pragnienia grupy. Wiedzieliśmy, że będzie to trudne, ponieważ przeciwnicy grają dobrze i są zgranym zespołem. Pokazaliśmy charakter i cieszymy się z wygranej.

- Nie jest łatwo wejść, zwłaszcza gdy wynik jest niekorzystny. Z ławki masz szansę spojrzeć na grę z innej perspektywy i zrozumieć, czego brakuje i czego chce trener. Oczywiście w zeszłym roku brakowało mi konsekwencji przy niektórych problemach fizycznych i teraz pracowałem nad profilaktyką. W tym sezonie spodziewamy się być ambitni i nie popełniać tych samych błędów, co w poprzednim, ponieważ Inter zawsze musi mierzyć jak najwyżej. Czuję się dobrze, nie wiem, czy jestem gotów na 100%, ale wszyscy dużo pracujemy w ciągu tygodnia i ważne jest, aby zawsze być przygotowanym.

Danilo D'Ambrosio

- Zwycięstwo jest zawsze ważne, niezależnie od tego, czy było to pierwsze spotkanie. Robimy wszystko, aby wygrywać bez takiego cierpienia, ale dzisiejszy mecz od razu zaczął się źle. Jednak pokazaliśmy, że potrafimy walczyć i dzięki głębi i sile tego składu odwróciliśmy wynik, dając z siebie wszystko, aby wygrać.

- Zawsze staram się dawać z siebie 100%, kiedy wychodzę na boisko, jestem jeszcze szczęśliwszy, jeśli zdobędę gola. W zeszłym roku byliśmy punkt za Juventusem, dotarliśmy do półfinału Coppa Italia i finału Ligi Europy, a celem w tym roku są jeszcze lepsze wyniki w ramach tej podróży, która razem odbywamy.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich