Hakimi zbiera pochwały

27 września 2020 | 21:02 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Ogólna

Achraf Hakimi zadebiutował wczoraj w oficjalnym meczu Interu i od razu znalazł się na ustach wielu dziennikarzy. Marokańczyk otrzymał wysokie noty od włoskich dzienników sportowych. 

Po pojawieniu się na murawie Hakimi zanotował asystę oraz podniósł tempo gry Nerazzurrich. Portal PassioneInter wystawił nowemu nabytkowi notę 7, podobnie jak mediolańska Gazzetta dello Sport.

Tak samo wysoko grę zawodnika ocenił turyński Tuttosport. Nieco niższą ocenę wystawił stołeczny Corriere dello Sport - 6.5. 


Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 27 września 2020 | 21:41   

Zdecydowanie lepiej wyglądała lewa flanka po jego wejściu, mam nadzieję że już następny mecz będzie jego pierwszym w podstawowym składzie.

broda1994

broda1994 28 września 2020 | 10:42   

Ależ w tym wszystkim jest paradoks. Conte mówi że Hakimi jeszcze nie na pierwszy skład bo musi nauczyć się obrony i wystawia na prawe wahadło Younga który z przodu nie daje za wiele a z tyłu nie daje rady dogonić "dziadka" Franka R. Conte jest albo ślepy albo głupi. Bo zrozumiałbym jakby miał jakiegoś geniusza obrony a to tylko Young na nie swojej pozycji. Wedlug mnie lepiej jest puścić gościa który jest gwarantem asyst i wiatru z przodu niż Younga.

Bukinio

Bukinio 28 września 2020 | 12:55   

W głowie Conte, to pewnie w podstawie na prawej stronie będzie grał DD. Mam nadzieje (naiwnie może), ze DD jednak będzie używany do 3-osobowego bloku w obronie. I Hakimi nie będzie miał konkurencji (chyba, ze z Darmianem przegra :D).

Tak zupełnie poważnie, to mamy TOP3 wahadłowego na świecie i byłoby dużym komfortem trzymanie go na ławce. (edycja 2020.09.28 12:57 / Bukinio)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich