Tottenham i Cagliari nie tracą nadziei

28 września 2020 | 20:35 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Pomimo jednoznacznej deklaracji ze strony Piero Ausilio włoska prasa nieprzerwanie podgrzewa atmosferę wokół Milana Skriniara. Działacze Tottenhamu podobno nie składają broni i zamierzają nakłonić Nerazzurrich do zmiany dotychczasowego stanowiska.

Wielkim zwolennikiem ściągnięcia defensora ma być Jose Mourinho, lecz dotychczasowe podchody ze strony Kogutów spotykały się ze zdecydowaną reakcją włoskiego klubu. Inter nie chce i nie musi sprzedawać Skriniara, co daje klubowi mocną pozycję w negocjacjach i pozwala twardo obstawać przy swoich warunkach.

O czym mowa? Spekuluje się, że Nerazzurri oczekują oferty transferu w granicach 50-60 mln euro. Dotychczasowe propozycje ze strony londyńskiego klubu nie były nawet zbliżone do tej kwoty. Sky Sport Italia wyraża jednak przekonanie, że Daniel Levy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

***

Sporo zamieszania także wokół Radji Nainggolana, który nadal liczy na powrót do ukochanego Cagliari. Włoskie źródła wydają się przekonane, że transakcja prędzej czym później, ale dojdzie do skutku. Na jakich warunkach? Tutaj sprawa ma się analogicznie, jak w przypadku Milana Skriniara. Inter oczekuje jasnych deklaracji i konkretnych pieniędzy (10-12 mln euro). W przeciwnym wypadku piłkarz pozostanie w stolicy Lombardii.

Agent pomocnika miał pojawić się dziś w siedzibie Nerazzurrich, aby osobiście przedyskutować kwestię klubowej przyszłości Belga i jego status w obecnym zespole trenera Antonio Conte.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

Surek

Surek 28 września 2020 | 21:02   

Po tytule i miniaturce myślałem, że Cagliari też chce Skriniara xD

banikowy

banikowy 28 września 2020 | 21:51   

A ja chce żeby Tottenham oraz Cagliari uczciwie za nich zapłaciło jeśli chcą mieć tych zawodników w sowich szeregach.
Jeśli nie to sprawa jest prosta.
Pomijam już fakt że Skriniar w obecnej sytuacji będzie podstawowym obrońcą i pozbycie się go sprawi nam duży kłopot.

uki198222

uki198222 28 września 2020 | 22:33   

Tylu dobrych pomocnikow w zespole a ten zjeb Conte skriniara chce sie pozbyc ciekawe kto w zamian Alderwield plus doplata?

inter00

inter00 28 września 2020 | 22:41   

Jeżeli pozbędziemy się któregokolwiek z nich i nie sprowadzimy GODNYCH następców to jak dla mnie Conte powinien się pakować ze swoimi pomysłami na transfery.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich