Wypowiedzi pomeczowe piłkarzy

30 września 2020 | 21:35 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

W środę Nerazzurri pokonali Benevento 5:2. Po tej wygranej piłkarze Interu byli bardzo zadowoleni i naładowani pozytywną energią.

Achraf Hakimi:

- Dołączyłem do zespołu i szybko zrozumiałem, czego oczekuje ode mnie Antonio Conte. Doskonalę się, ale początek jest naprawdę pozytywny. Koledzy z zespołu bardzo mi pomogli w przygotowaniach do meczów. Staram się szybko wdrożyć. Gram na pozycji, na której występowałem w Dortmundzie i niektóre rzeczy są podobne. Myślę, że mam umiejętności, by dobrze sobie radzić. Chcę się wszystkiego szybko nauczyć, by być przydatnym dla Interu.

- Nasza praca jest skierowana na rywalizację. Mamy świetny zespół i walczymy, by wygrywać.

- Podczas treningów często żartujemy z Sanchezem i Lautaro. Dziś po bramce byliśmy po prostu szczęśliwi z powodu gola i w taki sposób świętowałem z drużyną.

- Podarowałem dziecku koszulkę, ponieważ kiedy sam byłem dzieckiem, prosiłem zawodników o to samo. Zawsze miło jest dać trochę szczęścia tym, którzy cię wspierają, zwłaszcza tak jak dzieci.

Milan Skriniar:

- Naszym celem było zwycięstwo. Jesteśmy zadowoleni z tych pięciu bramek. To była zasłużona wygrana.

- Dołączyli do nas nowi zawodnicy, którzy są bardzo wartościowi i sprawiają, że jesteśmy silniejsi niż w zeszłym sezonie.

- Przed nami bardzo trudny mecz z Lazio. Musimy być skupieni przez pełne dziewięćdziesiąt minut. Wszyscy musimy walczyć tak, jak dzisiaj.

- Hakimi jest bardzo szybki i dobry w tym, co robi: atakuje, broni... z pewnością wiele włoży do naszego zespołu.

Roberto Gagliardini:

- Myślę, że cały czas mecz był pod nasza kontrolą. Ciężko pracujemy i jesteśmy już rok z trenerem, co wskazuje, iż mamy pewne fundamenty. Cieszę się z bramki i wygranej.

- Z Vidalem dobrze mi się współpracuje. Bardzo dobrze zna piłkę nożną i wszystkie sytuacje meczowe. Jest tutaj, by nam pomóc i jestem pewien, że razem będziemy w stanie robić wspaniałe rzeczy. Wraz z przybyciem nowych piłkarzy, wzrosła jakość zespoły. Mamy teraz wiele rozwiązań i każdy może coś wnieść do gry.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich