Dalbert zwolni miejsce dla Marcosa Alonso?

1 października 2020 | 15:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Czwartkowe przedpołudnie przyniosło nam nowe informacje w sprawie klubowej przyszłości Dalberta Henrique. Brazylijczyk jest bardzo bliski przenosin do francuskiego Stade Rennes. Rozmowy między klubami znajdują się podobno na bardzo zaawansowanym etapie, a jutro może dojść do testów medycznych zawodnika.

27-latek ma zostać wypożyczony na rok za 2 mln euro z opcją transferu definitywnego za kolejne 13 mln. Dla piłkarza byłby to powrót na boiska Ligue 1, gdzie wcześniej z powodzeniem reprezentował barwy Nicei.

Zamknięcie transakcji Dalberta ma otworzyć Nerazzurrim furtkę do ściągnięcia Marcosa Alonso. Chelsea jest podobno skłonna zgodzić się na wypożyczenie Hiszpana z możliwością transferu po sezonie. Hiszpan od dawna łączony był z ekipą trenera Conte, lecz dopiero teraz sprawy mogą nabrać poważnych kształtów.

 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 1 października 2020 | 17:39   

To już wolę Dalberta

superofca

superofca 1 października 2020 | 19:24   

Dalbert już 27 lat ma? No patrzcie ten czas leci.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 1 października 2020 | 19:41   

Lepiej byłoby jakby zwolnił miejsce dla jakiegoś klasowego ŚO bo Kolarov z Darmianem nie są środkowymi obrońcami, a Rano to się nadaje na maskotkę co najwyżej.

kandziak

kandziak 1 października 2020 | 19:59   

Wolę Alonso od Perishita a to on by grał a nie Dalbert. Jak można po kiksie się jeszcze śmiać... Nawet Gagliardini tego nie zrobił.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich