Primavera ograła Ascoli

4 października 2020 | 10:15 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Za nami już trzecia kolejka rozgrywek młodzieżowej Primavery. Podopieczni Armando Madonny dobrze się spisali i po ubiegłotygodniowej porażce ze SPAL tym razem zapisali na swoim koncie komplet punktów.

W 15. minucie po dośrodkowaniu Morettiego z prawej strony strzelał Gaetano Oristanio, który skierował piłkę do siatki. Trzy minuty później drużyna Madonny podwoiła przewagę dzięki uderzeniu Bonfantego, który wykorzystał cudowną piłkę dogrywaną przez Squizzato.

W drugiej połowie Inter dobrze poradził sobie z grą, a Ascoli starał się stwarzać jakiekolwiek zagrożenie. Czerwona kartka Markovica w 72. minucie położyła kres nadziejom drużyny gości na powrót do gry. Dzięki zwycięstwu zawodnicy Inter U-19 mają obecnie sześć punktów w lidze i zajmują pozycję czwartą.

INTER 2-0 ASCOLI
Strzelcy: 15 'Oristanio, 18' Bonfanti

INTER: 1 Stankovic; 2 Moretti, 5 Kinkoue, 4 Cortinovis, 3 Vezzoni (86 'Dimarco 15); 6 Sangalli (86 'Mirarchi 22), 7 Casadei, 8 Squizzato; 10 Oristanio (70 'Carboni 19); 11 Bonfanti (46 'Boscolo Chio 18), 9 Satriano
Rezerwowi:  12 Botis, 21 Magri, 13 Hoti, 14 Sottini, 16 Tonoli, 17 Wieser, 20 Iliev, 23 Moretti A.
Trener: Armando Madonna

ASCOLI: 1 Radano, 2 Pulsoni, 3 Gurini, 4 Alagna, 5 Markovic, 6 Olivieri, 7 Lisi (80 'Colistra 14), 8 Franzolini (46' Izzo 16 - 76 'Santese 13), 9 Cudjoe, 10 Statev (46 'Pozzessere 19), 11 Palazzino (76' Riccardi 17)
Rezerwowi: 12 Marinaro, 15 Marucci, 18 Ceccarelli, 20 Galletta, 21 D'Ainzara
Trener: Guillermo Ascabal

Żółte kartki: Oristanio (I), Carboni (I)
Czerwone kartki:  Markovic (A)

Sędzia:  Mario Davide Arace
Asystenci:  Alex Cavallina - Pietro Pascali