PSG nie zdążyło z ofertą za Skriniara

8 października 2020 | 14:38 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Paris Saint-Germain podjęło w ostatniej chwili próbę podpisania kontraktu ze środkowym obrońcą Interu Milanem Skriniarem w niedawno zamkniętym okienku transferowym. Na negocjacje zabrakło czasu, ale szczegóły oferty pojawiły się w mediach.

Paryżanie zaoferowali 2 miliony euro za rok wypożyczenia z możliwością podpisania defensora po sezonie za 40 milionów euro plus 5 milionów euro w łatwo osiągalnych bonusach. Inter nie zaakceptował tej oferty. Ten sam raport wyjaśnia, że ​zabrakło przede wszystkim czasu na decyzję i ​gdyby propozycja została złożona kilka dni wcześniej, Nerazzurri mogliby ją rozpatrzyć pozytywnie.

Dziennikarze twierdzą, że Inter nabrał zaufania do dyrektora sportowego Paris Saint-Germain, Leonardo, który podpisał Mauro Icardiego na identycznych zasadach i wykupił go zgodnie z ustaleniami. Prawdopodobny scenariusz przewiduje, że Francuzi wrócą po Skriniara w przyszłym roku.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

excubitor

excubitor 8 października 2020 | 14:59   

I zostalibyśmy z dwoma sensownymi środkowymi

Kevin

Kevin 8 października 2020 | 15:32   

Zgodnie z ustaleniami to daliśmy się orżnąć na kilkanaście baniek. Celebryta się sprawdził, postrzelił sobie trochę, a Leonardo wykorzystał fakt ze Icardi ma zakaz powrotu, wiec wyzebral obniżkę.

inter00

inter00 8 października 2020 | 17:24   

I byśmy go sprzedali u zostali w dupie, genialny plan


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich