CAMPIONI 2021

 

Jak Spurs Interowi, tak Inter Spursom

12 października 2020 | 23:45 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Dość ciekawe informacje płyną dziś od włoskiego portalu CalcioMercato.com. Zdaniem dziennika, w kwestii Milana Skriniara Steven Zhang postanowił zagrać z Tottenhamem tak samo, jak Spursi zagrali z Interistami w sprawie Christiana Eriksena. 

Przypomnijmy, iż podczas zeszłego zimowego mercato Beppe Marotta musiał długo negocjować z włodarzami Kogutów. Mediolańczycy chcieli sprowadzić Duńczyka za kwotę mniejszą niż 20 milionów euro, ale pomimo różnych ofert i konfiguracji, Spurs byli nieugięci. W końcu Eriksen trafił do stolicy Lombardii za tyle, ile zażyczył sobie Daniel Levy.

Według CM.com tak samo zachował się teraz Steven Zhang. Tyle że bez happy endu dla Anglików. Włodarze Tottenhamu chcieli sprowadzić na New White Hart Lane Milana Skriniara. Spursi podbijali stawkę aż do 45 milionów euro, lecz tym razem to prezydent Nerazzurrich pozostał nieugięty.

Chiński włodarz Interu zażądał 60 milionów euro i ani eurocenta mniej. W przeciwieństwie do Interistów, Londyńczy nie podnieśli swojej propozycji aż do oczekiwanej sumy, a Słowak pozostał na Giuseppe Meazza. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 4

inter00

inter00 13 października 2020 | 00:29   

No i dobrze, tym bardziej że jego sprzedaż byłaby idiotyzmem

towef

towef 13 października 2020 | 03:41   

oh...

Bonhart25

Bonhart25 13 października 2020 | 13:26   

Bardzo dobrze, wreszcie prezes z jajami. Dobrze by było, żeby to nie był jednorazowy epizod ale już stała zasada. Fajnie by było odegrać się kiedyś na Bayernie. Jak Kuba Bogu tak Bóg terrorystom na Kubie

domi

domi 13 października 2020 | 17:27   

No ale przyznajcie że jest różnica między nie zejściem z ceny (ok. 27 mln) wobec zawodnika wartego w tamtym czasie 90 mln, a trzymanie się ceny 60 mln za zawodnika wycenianego na 50 mln. Nie te proporcje. Po prostu nie był na sprzedaż, a nie, że to była zemsta.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich