Chile na remis z Kolumbią. Strzelali nasi

14 października 2020 | 04:39 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Reprezentacje Chile oraz Kolumbii podzieliły się punktami w hitowym starciu w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a gole na swoim koncie zapisali Arturo Vidal i Alexis Sanchez.

Vidal skutecznie wykonał rzut karny w 37. minucie gry, zaś Sanchez do meczowego protokołu wpisał się w 41. minucie. Obaj zawodnicy Interu rozegrali mecz w pełnym wymiarze czasowym.

Podopieczni trenera Ruedy mogą czuć spory niedosyty, bowiem Kolumbia doprowadziła do wyrównania już w doliczonym czasie gry za sprawą Falcao.