Pioli: Potrzebujemy tego zwycięstwa

17 października 2020 | 01:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Na konferencji przed meczem Stefano Pioli podkreślał znaczenie ewentualnej wygranej w derbach. Szkoleniowiec Milanu ma świadomość dobrej dyspozycji swojego zespołu i wierzy, że Rossoneri zdołają narzucić rywalom swoje warunki gry.

- Milan ma swoją własną tożsamość i sposób gry. W naszej pracy egzaminy nigdy się nie kończą. To będzie ważny i zarazem trudny test. Miałem bardzo mało czasu na przygotowania, lecz to samo tyczy się naszych rywali.

- Nasza podróż rozpoczęła się rok temu i nadal mamy ogromne pole do rozwoju, lecz szanujemy przeciwnika, którego powszechnie uważa się za kandydata do tytułu mistrzowskiego. Wyjdziemy na boisko pełni przekonania.

- Da się wyczuć chęć rywalizacji, niestety na trybunach zabraknie fanów. To będzie jednak szczery mecz. Musimy być przygotowani w najlepszy możliwy sposób i zagrać lepiej od naszych rywali.

- Miałem nadzieję, że uda mi się dotrzeć do derbów z trzema wygranymi w lidze oraz awansem do fazy grupowej Ligi Europy. Jesteśmy w dobrej formie, ale nasi przeciwnicy też mają się dobrze. Zwycięstwo nad Interem dodałoby nam entuzjazmu, lecz myślimy z meczu na mecz. Skupiamy się na rozwoju i podnoszeniu swoich umiejętności. 

- Zlatan miał problem, ale poradził sobie jak zawsze. Uśmiech, silna wola, determinacja. Ma się dobrze, chociaż oczywiście przepracował tylko tydzień. Będzie gotowy do gry.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich