CAMPIONI 2021

 

Rose: Postaramy sie wykorzystać szanse

21 października 2020 | 15:15 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Podczas konferencji prasowej opiekun Źrebaków nie szczędził słów pochwały pod adresem Antonio Conte i jego podopiecznych. Marco Rose wyraził przekonanie, że jego zespół będzie miał jednak swoje szanse i postara się z nich skorzystać.

- Poprosiłem naszych specjalistów o przygotowanie materiałów na temat gry Interu Mediolan, a kiedy je otrzymałem zapytałem, dlaczego wysłali mi jedynie skróty najlepszych akcji? W odpowiedzi usłyszałem, że Inter gra tak przez cały czas. Zdaliśmy sobie sprawę, jak mocni są nasi rywale. Posiadają wspaniałego trenera, który potrafi wspierać, aby jego drużyna grała tak, jak chce. Z przyjemnością się z nimi zmierzę.

- Wszyscy mówią o Romelu Lukaku i Lautaro Martinezie, ale myślę także o Marcelo Brozoviciu, który biega jak mało kto, o Nicolo Barelli i jego umiejętnościach. Arturo Vidala i Achrafa Hakimiego znamy z Bundesligi. To dobry skład.

- Wiemy, że poziom naszej grupy jest wysoki. Wszystkie zespoły posiadają doświadczenie na poziomie międzynarodowym, ale postaramy się maksymalnie wykorzystać nasze szanse w każdym meczu.

Źródło: Football-Italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 21 października 2020 | 15:48   

To nieźli specjaliści XD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich