Gervinho: Byłem blisko Interu

21 października 2020 | 15:40 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Końcówka letniego mercato przyniosła zaskakujące wieści o rzekomym zainteresowaniu Interu Mediolan usługami Iworyjczyka Gervinho. Doświadczony piłkarz miał stanowić wartościową alternatywę w formacji ataku dla Antonio Conte. Ostatecznie skończyło się tylko na spekulacjach.

Główny zainteresowany potwierdził, że temat był i wydawał się poważny:

- Byłem bliski podpisania kontraktu z Interem, który jest bardzo ważnym klubem, ale nie jestem rozczarowany. Cieszę się z pobytu w Parmie. W klubie bardzo na mnie liczą. Przenosiny do Interu byłyby z pewnością korzystne dla mnie i mojej kariery, ale jest w porządku. To zaszczyt być celem transferowym dla takiego klubu.

Źródło: PassioneInter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 21 października 2020 | 15:53   

A dla Interu wstyd, rozumiem jakby był to jeszcze typ piłkarza jak Lukaku, ale mamy już zawodnika o takim profilu i jest nim Sanchez który bije Gervinho na głowę. Dobrze że nie przyszedł bo wierzę że Pinamonti dostanie szansę i udowodni że jako zmiennik dla Lukaku pasuje idealnie

Ippon

Ippon 21 października 2020 | 17:34   

inter00 celem Interu było wysłanie pinamontiego na rok do parmy aby mógł grać regularnie a na rok wypo Gervinho. Parma się nie zgodziła bo po roku by mieli zgniłe jajko a my ogranego pine.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich