CAMPIONI 2021

 

Lukaku i Perisić po meczu

22 października 2020 | 02:26 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Piłkarze gospodarzy nie mieli zbyt szczęśliwych min po meczu z Borussią. Zarówno Romelu Lukaku, jak i Ivan Perisić podkreślali znaczenie zmarnowanych okazji i prostych błędów w defensywie.

Romelu Lukaku:

- To nie jest dobry rezultat, mogliśmy zaprezentować się lepiej. Musimy dalej pracować i wzmocnić się mentalnie, ponieważ przechodzimy przez trudny moment. Nie wolno nam wątpić w naszą jakość.

- Musimy być mocniejsi psychicznie i lepiej radzić sobie w obronie, ponieważ oba gole padły po naszych błędach. Z przodu również zbyt często się myliliśmy i marnowaliśmy okazje. Na tym poziomie ponosi się konsekwencje za popełnione błędy.

Ivan Perisić:

- Kontrolowaliśmy mecz aż do wyrównania z rzutu karnego. Szkoda, że nie zdobyliśmy kompletu punktów, ale w zespole jest wielu nowych graczy. Ciężko pracujemy, lecz błędy nadal mogą się nam przydarzać. Stworzyliśmy sobie wiele okazji, a przed nami wciąż długa droga. Do rozegrania pozostało jeszcze pięć spotkań grupowych. Jestem przekonany, że uda nam się awansować. 

- Podobnie jak wielu innych zawodników, odgrywam teraz nową rolę. Potrzeba nieco czasu, ale jestem dostępny dla zespołu. Analizuję wideo, aby uczyć się na błędach i stawać się bardziej pomocny. To ważny punkt, ponieważ spóźniliśmy się o kilka minut. Są jeszcze inne mecze i wierzę, że możemy powalczyć z każdym.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

castillo20

castillo20 22 października 2020 | 15:16   

Perisić, jak ja bym siebie z taką grą oglądał to sam bym sobie w mordę strzelił. Bezużyteczny truteń, który zabiera miejsce lepszym piłkarzom, pupilek Conte. Niech sobie taśmy z Sanchezem poogląda jak się zapierdala


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich