Nerazzurri wygrali z Genoą

24 października 2020 | 17:06 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

W sobotni wieczór Inter zagrał na wyjeździe z Genoą. Po pierwszej połowie nic nie zapowiadało tak dobrego wyniku, jakim finalnie zakończył się mecz.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

3' Dobre podanie Eriksena do Lukaku, ale Belg był na spalonym.
6' Bani skutecznie zablokował Perisicia.
13' Podanie Perisicia do Martineza, który oddał strzał, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
19' Dobre podanie Eriksena do Lautaro. Argentyńczyk sfaulował jednak Goldanigę.
23' Identyczna sytuacja, jak przed kilkoma minutami. Martinez ponownie sfaulował rywala.
29' Rzut rożny dla Interu. Nerazzurri nie wykorzystali stałego fragmentu gry.
33' D'Ambrosio do Lautaro. Goldaniga wybił piłkę za końcową linię boiska. Kolejny rzut rożny i ponownie bez bramki.
37' Eriksen w pole karne, lecz Zapata przerwał to podanie.
40' Duńczyk szukał Lautaro, który nie doszedł do piłki i po raz trzeci sfaulował Goldanigę. Tym razem zobaczył także żółty kartonik.
45' Koniec pierwszej połowy.

46' Pellegrini zmienił Czyborrę.
48' Ghiglione dośrodkował w pole karne, ale wrzutkę przeciął Darmian.
52' Rzut rożny dla Interu, ale Eriksen źle wybił piłkę z rogu boiska.
55' Dwójkowa akcja Pandeva i Pjacy została przerwana przez Ranocchię.
58' Zmiany w Interze - Barella wszedł w miejsce Eriksena, a Hakimi za Perisicia.
60' Fantastyczne wyjście Hakimiego, lecz w ostatniej fazie Marokańczyk faulował rywala.
61' Zmiany także w Genoi.
63' Strzał z dystansu Pandeva, ale zbyt lekki by zagrozić Nerazzurrim.
64' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! LU-KA-KU! Vidal do Belga, Lukaku do Barelli, Nicolo do Romelu, zwód i strzał!
69' Darmian do Lukaku, Belg oddał celny strzał, ale był na spalonym.
72' Pinamonti zmienił Martineza. Po zejściu Argentyńczyk wyrzucił z siebie emocje poprzez wyżycie się na krześle.
75' Lukaku świetnie podał do Brozovicia, który miał dużo miejsca, oddał strzał, ale nie był on w stanie zagrozić Perinowi.
79' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!! Rzut rożny dla Interu, Brozović w pole karne, Ranocchia zgarnął piłkę głową, ale piłkę w bramce umiejścił D'Ambrosio.
81' Z boiska zeszli Darmian i Vidal, a w ich miejsce pojawili się Kolarov i Nainggolan.
84' Pinamonti strzał sprzed pola karnego, lecz piłka poszybowała ponad bramką Genoi.
85' Kontra Genoi, ale Shomurodov był na spalonym.
86' Bani został ukarany żółtą kartką za faul na Barelli.
88' Rzut rożny dla Interu. Tym razem nieskuteczny.
90' Mocny strzał Kolarova, lecz Perin pozostał czujny i złapał piłkę.
92' Nainggolan z dystansu, ale niecelnie.
93' Koniec spotkania. Nerazzurri wygrali 2:0.

Genoa - Inter 0:2 (0:0)
64' Lukaku
79' D'Ambrosio

Genoa (3-5-2): 1 Perin; 13 Bani, 2 Zapata, 5 Goldaniga; 18 Ghiglione, 11 Behrami (21 Radovanovic 61'), 47 Badelj (16 Zajc 61'), 65 Rovella (24 Melegoni 84'), 99 Czyborra (88 Pellegrini 46'); 19 Pandev, 37 Pjaca (61 Shomurodov 65').
Ławka rezerwowych: 22 Marchetti, 32 Paleari, 14 Biraschi, 23 Destro, 55 Masiello, 70 Parigini, 90 Dumbravanu.
Trener: Rolando Maran.

Inter (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 13 Ranocchia, 95 Bastoni; 36 Darmian (11 Kolarov 80'), 22 Vidal (44 Nainggolan 80'), 77 Brozovic, 14 Perisic (2 Hakimi 58'); 24 Erisken (23 Barella 58'); 9 Lukaku, 10 Lautaro (99 Pinamonti 72').
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 35 Stankovic, 6 de Vrij, 42 Moretti, 46 Vezzoni, 48 Carboni, 49 Satriano.
Trener: Antonio Conte.

Komentarze: 28

24 października 2020 | 17:11

Widzę Conte pozwolił odetchnąć trochę ważniejszym graczom. Liczę że po przerwie wejdzie Ninja za Vidala żeby on też mógł odpocząć. Ale tego Perisicia nie zdzierżę!

24 października 2020 | 17:18

Licze, że zobaczymy Nainggolana i Hakimiego. Oby 3 punty nie ważne w jakim stylu

GregorK13

GregorK13

24 października 2020 | 17:20

Widząc perisicia w składzie tęsknię za biraghim choć nie sądziłem że kiedykolwiek tak powiem bo nigdy nie byłem za Włochem jest dla mnie miernym piłkarzem ale muszę przyznać że czasem wiedział co zrobić z piłką w przeciwieństwie do perisicia który jest totalnie zagubiony na tej pozycji, niemniej jednak trzymam kciuki za niego może się jeszcze ogarnie

24 października 2020 | 17:25

Sensiego nie ma w kolejnym meczu szybciej wypadł niż rok temu

24 października 2020 | 17:28

Ktoś wie co z Youngiem? Przecież dostał negatyw jeszcze przed Hakimim.

Marek Sudoł

Oby Eriksen dziubnął jakąś ładną brameczkę ;) (edycja 2020.10.24 17:37 / Surek)

As279b

As279b

24 października 2020 | 18:48

Nie da się tego oglądac po pierwszej połowie...

24 października 2020 | 18:52

Gramy piach. Perisić jak dostaje piłkę to ZAWSZE musi zwolnić i być przygotowanym do dryblingu. Jakby nie dało się zrobić tego w pełnym biegu. Brozo to podaje tylko w bok i do tyłu, zero kreatywnych podań albo wrzutek takich jak u Eriksena. Gdyby nie te 3 piłki które zagrał to nie byłoby praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką Perina. Warto dodać ustawienie Bastoniego i Perisicia. W momencie kiedy środkowy obrońca wybiega z bloku do zawodnika, to w formacji 3-5-2 wahadłowy musi zastąpić jego miejsce w linii. A Perisić był spóźniony i mało brakowało a padłaby z tego bramka. Wprowadzić Ninje za Brozo i Hakimiego za Perisicia i można grać bo na razie fatalnie się na to patrzy.

krychu339

krychu339

24 października 2020 | 18:54

Jakim jednak ten Conte jest dzbanem, żeby z takimi nazwiskami w składzie nie potrafić zaskoczyć czymkolwiek Genoi.
Jeszcze Icar by strzelił gola z pizdy, no ale już go nie ma. (edycja 2020.10.24 18:56 / krychu339)

Larry

Larry

24 października 2020 | 19:02

Czyli na szczęście jednak pozytywna opcja - w obronie wszyscy grają na swoich nominalnych pozycjach i od razu jest odpowiednia kultura w grze całego zespołu. W drugiej połowie ich rozstrzelamy.

24 października 2020 | 19:16

Kurwa XD Zdjąć najbardziej kreatywnego pomocnika i zostaw kurwa Brozo. Jebany beton, jak tego nie wygramy to Conte możesz się już pakować

Marek Sudoł

Marek Sudoł

24 października 2020 | 19:17

Dzisiaj Eriksen trochę gorzej, ale nadal lepiej niż kopiący się po czole Brozo i mimo wszystko to on zostaje zmieniony... Ale mnie to irytuje :( (edycja 2020.10.24 19:20 / Surek)

MAV

MAV

24 października 2020 | 19:20

Masakra co piach. Conte cofa ich w rozwoju. Brozovic kopie po bokach, Vidal jeździec bez głowy. Minuta 51 Eriksen niepilnowany w polu karnym prosi podaj to chuj sjlepiej wyjebać do Perisicia na drugą stronę. A teraz jeszcze zmieniamy Eriksena a Brozovic zostaje. Qrwa wszyscy podają bo Lukaku to każdy juz w tym zorientowany. Jedyny opublikował to zmieniać to Eriksen, krzyżowe podania ale nie wędka po Eriksena a Grozi i Vidal chasają dalej.
Eh Eriksen odejdź w styczniu szkoda Ciebie na ten zespół i trenera.
A jeszcze ten komentarz na Eleven to się też słuchać odechciewa bo patrzeć też nie można na tę degrengoladę

Marek Sudoł

Marek Sudoł

24 października 2020 | 19:52

Udało się, Barella zrobił robotę :) Lukaku jak Icardi za starych dobrych czasów, oprócz pięknej bramki był niewidoczny cały mecz. Szkoda sytuacji Pinamontiego, uwierzyłby w siebie chłopak gdyby strzelił. Nie wierzę, że to mówię, ale Darmian musi grać na lewej stronie, drugi Kolarov na tej pozycji a Perisic niech wodę podaje

24 października 2020 | 19:55

Jedyne co mnie pociesza to wynik. Brozo i Perisić kryminał, Barella robi robotę, cieszmy się że mamy Lukaku bo byłoby z nami krucho. Ogólnie gra była fatalna i jak wyjdziemy we wtorek Brozo i Perisiciem a gra będzie wyglądała jak dziś to Szachtar się po nas przejedzie jak walec. I tyle będzie z awansu z grupy LM

24 października 2020 | 19:57

3 punkty a reszta to dramat. Najlepsi dziś Ranochia i Barella(było widać przepaść między nim a Eriksen em, on jest zbyt wolny i gra minimalistycznie a to nie idzie w parze u Conte) ale najgorszy był dla mnie Brozovic... To co ten chłop dziś wyrabiał to jest przegięcie... Lautaro i Perisik też dramat

24 października 2020 | 20:01

Na plus cała obrona (Ranocchia z wyróżnieniem) i Barella z Lukaku, No może jeszcze Darmian troche wiecej niż się spodziewałem. Cała reszta piach piachów. (edycja 2020.10.24 20:01 / maestro84)

Kunbaskier

Kunbaskier

24 października 2020 | 20:05

Mecz tragedia, szczególnie do wejścia Barelli. W ogóle nie dało się tego oglądać.
Jak zwykle najgorsi był duet chorwacki Persic i Brozović. Na tle Persicia, Darmian wyglądał jaki prawdziwy wahadłowiec. Ponadto kiepsko zagrał Vidal i Martinez. Ten pierwszy przypominał gorszą wersje Valero - podania do tyłu. A Martinezowi nic nie wychodziło w meczu.
Eriksen? Słabiutko. Ale na tle pozostałych środkowych pomocników wyglądał ciut lepiej - ratowały go podania do przodu, które nie umiał wykorzystać niestety Martinez (zawsze spóźniony do nich). W drugiej połowie przez 12min zagrał tragicznie.
Z dobrej strony pokazał się Rano, chłop wykorzystał szansę i powinien obowiązkowo grać, a nie żaden Kolarov jako obrońca. Oraz Barella rozruszał trochę Inter.

24 października 2020 | 20:17

Najgorszy na boisku dzisiaj Lautaro. Przeplata mecze dobre/bardzo dobre, z tragicznymi, gdzie nie wychodzi mu zupełnie nic, nawet najprostsze zagrania. Musi ustabilizować formę.
Ranocchia zagrał jak profesor, jak i cała obrona, ale trzeba stwierdzić, że Genoa była chyba najmniej wymagającym rywalem z którym ostatnio graliśmy.
Świetne wejście Barelli, piękny piłkarz.
Słabo Eriksen, Brozović i Perisić.

MAV

MAV

24 października 2020 | 20:25

Nie ma się co podniecać. 3pkt i tyle to wszystko, reszta dramat. Już się zaczyna wychwalanie Barelli ok zrobił co miał zrobić, ale już na zmęczonym rywalu gdzie ich obrona i pomoc oddychala rękawami. Perisic i Brozovic na trybuny bo z tej mąki chleba już nie będzie. Gdyby Martinez nie był za każdym razem spóźniony do podań Eriksena miałby 2 bramki, bo pozostali jak pisałem słali piłki do Lukaku. Vidal to nawet komentatorzy zauważyli że obecnie bez formy.
Dziwi mnie tylko jedno a mianowicie pieprzenie Conte że Eriksen i Brozovic nie mogą być jednocześnie na boisku to się pytam skoro to wiesz to po jakiego grzyba ich razem zostawiasz? Czy ktoś widzi w tym tłumaczeniu i zachowaniu trenera logikę? Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić?

24 października 2020 | 21:20

Perisić i Brozović do wywalenia na już

24 października 2020 | 21:58

Już nie wiem co o tym wszystko sądzić może i to dobrze że teraz nam nie idzie ale jakoś cudem trzy punkty mamy i trzymamy się czołówki.Zawsze było tak że szliśmy jak burza i już pismaki pisali że idziemy po majstra a w drugiej części sezonu coś pękało i musieliśmy walczyć o miejsce premiowane gry w LM.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

24 października 2020 | 22:14

Wow, rafał... Nie spodziewałem się po Tobie takiego komentarza xd A gdzie Twoje czerwone wykrzykniki?

24 października 2020 | 22:16

xDDD

25 października 2020 | 07:00

W końcu wygrana bez straty bramki ale styl słaby żeby nie powiedzieć żenujący na Genoe to wystarczyło ale na Szachtar to nie wystarczy

25 października 2020 | 07:47

Mecz słaby i monotonny w naszym wykonaniu, na plus na pewno Darmian, Barella, obrona z Rano na czele i Lukaku za chęć i bramkę. Martinez kiepsko, ale widać po nim, że sam to zrozumiał. Brozo i Perisić to jakiś dramat, Eriksen słabo z tak słabym przeciwnikiem jak Genoa, ratowały go jedynie ze dwa trzy podania otwierające drogę do bramki, ale nie przyspieszał naszej gry więc zmiana słuszna. Vidal bardzo słabo o wiele więcej od niego oczekiwałem. Po wejściu Kolarov całkiem przyzwoicie i w końcu na wahadle. Ogólnie mecz do zapomnienia bo styl był tragiczny a liczą się 3 punkty.

25 października 2020 | 10:04

Nie ma czym się podniecać te 3 punkty to był obowiązek nie będę pompował balonika bo i tak do drużyn 4 top z tamtego sezonu nie mamy polotu pozniej będzie płacz i lament