Z Szachtarem bez Sensiego i Sancheza

26 października 2020 | 09:13 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Piłkarze Interu Mediolan polecą dziś do Kijowa, gdzie jutro czeka ich rywalizacja z Szachtarem Donieck. Na pokładzie samolotu najprawdopodobniej zabraknie kontuzjowanych Alexisa Sancheza i Stefano Sensiego.

Najnowsze raporty z obozu czarno-niebieskich sugerują, że obaj zawodnicy nie uporali się jeszcze z problemami, którego od jakiegoś czasu wykluczają ich z gry. Niepewny jest również los Ashleya Younga. Anglik niedawno zakończył kwarantannę i nie znajduje się jeszcze w optymalnej formie fizycznej.

Miejmy nadzieję, że kolejne osłabienia nie będą spowodowane pozytywnymi wynikami testów na obecność koronawirusa. Zawodnicy Interu wczoraj poddali się standardowym badaniom wymaganym przez UEFA. Wyników należy spodziewać się jeszcze przed odlotem na Ukrainę.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 2

wróbel1908

wróbel1908 26 października 2020 | 10:34   

Szykuje się kolejny stracony sezon dla Sensiego

inter00

inter00 26 października 2020 | 10:35   

Co jak co ale Young jeszcze nie powinien grać, można rozpatrywać jego kandydaturę dopiero w weekend. Nie ma co ryzykować pogłębieniem się urazów więc dobrze że chłopaki zostaną i odpoczną. Liczę że w pomocy wyjdzie Eriksen a na lewej Kolarov bądź Darmian bo jak Conte wystawi dwóch Chorwatów to może się to marnie skończyć.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich