CAMPIONI 2021

 

De Vrij i Bastoni po meczu

28 października 2020 | 01:11 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Defensorzy Interu Mediolan nie mogą sobie niczego zarzucić po meczu w Kijowie, gdyż praktycznie całkowicie pozbawili atutów napastników gospodarzy. O braku zwycięstwa zadecydowała tym razem nieskuteczność, lecz gracze przyjezdnych nie tracą nadziei przed kolejnymi meczami.

Stefan de Vrij:

- Szkoda, że nie zdołaliśmy wygrać, ponieważ przylecieliśmy tutaj po zwycięstwo. Przynajmniej nie straciliśmy żadnego gola, co też ma swoje znaczenie. Jeżeli nie jesteś w stanie wygrać, musisz chociaż zremisować.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas kompletnie inny mecz niż ten sierpniowy. Rywale dobrze bronili, ale nie potrafili zdobyć gola, a to dobry sygnał. W kolejnym spotkaniu musimy postarać się o zwycięstwo, nawet przeciwko wspaniałej drużynie, jaką jest Real Madryt. Dwa mecze są już za nami, spróbujemy wygrać kolejne.

Alessandro Bastoni:

- Zasłużyliśmy na wygraną z zespołem, który w poprzednim tygodniu pokonał Real Madryt. Jeżeli nie możesz wygrać, ważne, aby chociaż zremisować. Mecz z Realem? To niczego nie zmienia, ponieważ zawsze chcemy wygrać. Spróbujemy wygrać w Madrycie.

- Mamy duet znakomitych napastników. Tego wieczora dwukrotnie trafialiśmy w poprzeczkę. Mecz bez gola może się zdarzyć, lecz cieszy mnie solidność, którą zaprezentowaliśmy w obronie.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich