CAMPIONI 2021

 

Pomagamy! Czarno-niebiescy Mikołaje do dzieła!

7 listopada 2020 | 11:32 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Informacje serwisu

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem. Zapewne nie raz słyszeliście już podobne hasła przy różnego rodzaju akcjach charytatywnych, lecz nadszedł czas, aby zamienić słowa w czyny. Interiści pora zakasać rękawy i nieco wyręczyć poczciwego staruszka z dalekiej Laponii.

O co chodzi?

Chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zbiórki artykułów rzeczowych na rzecz małych pacjentów dziecięcego oddziału onkologii w Szpitalu Uniwersyteckim im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Tym samym chcielibyśmy przyłączyć się do akcji Onko-Mikołaje prowadzonej przez Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom (więcej tutaj), które od kilku lat wspiera dzieciaki z bydgoskiej placówki.

Co zbieramy?

Na liście najpotrzebniejszych rzeczy znalazły się m.in.: zabawki, klocki, gry edukacyjne, słuchawki, pendrive, kocyki, kolorowe poduszki, pościele, kosmetyki, chusteczki nawilżane itp.

Z myślą o rodzicach, którzy także spędzają setki godzin na szpitalnych korytarzach, przesyłać można: kawę, herbatę, zupki błyskawiczne, płatki kukurydziane, a także maseczki z atestem.

Bardzo ważna informacja. Wszystkie rzeczy muszą być nowe! Z uwagi na sytuację w naszym kraju prezenty zostaną poddane kwarantannie i dopiero następnie trafią w ręce dzieciaków oraz rodziców.

Jak? Gdzie? Kiedy?

Nasza akcja potrwa nieco ponad miesiąc, aby 6 grudnia wszelkie podarki trafiły już do Bydgoszczy. Koordynatorem zamieszania będzie redaktor Błażej Małolepszy, więc wszelkie pytania należy kierować pod jego adresem. Paczki wysyłamy pocztą/kurierem, a w przypadku osób z województwa kujawsko-pomorskiego istnieje możliwość kontaktu osobistego.

Adres do wysyłki: Jezuicka Struga 8, 88-111 Rojewo 

Wpłaty na konto Stowarzyszenia

Nasza akcja ma na celu zbiórkę wyłącznie prezentów rzeczowych, lecz jeżeli ktoś chciałby wesprzeć finansowo projekt Onko-Mikołaje, to poniżej zamieszczamy dane do ewentualnego przelewu.

Stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom

PKO BP 2910 2014 6200 0078 0203 7079 40

Nr KRS: 0000856667

 

W tych trudnych czasach nasza pomoc ma szczególne znaczenie. Pokażmy moc czarno-niebieskich serc. Do dzieła!

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 3

Rahi

Rahi 29 października 2020 | 22:08   

Wygląda na to, że mamy do siebie 50 km, zapraszam cię na finał Ligi Mistrzów z naszymi w roli głównej. A w akcję się włączę.

Rahi

Rahi 31 października 2020 | 10:05   

A może by zrobić zrzutkę całej strony i wysłać wspólną paczkę.

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 31 października 2020 | 11:47   

Jak coś to PW :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich