Problemy zdrowotne Lukaku (akt.)

30 października 2020 | 00:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Włoska prasa przewidywała, że mecz z Parmą może być okazją do odpoczynku dla Romelu Lukaku i te prognozy znalazły potwierdzenie w rzeczywistości. Belga najprawdopodobniej zabraknie w sobotnim spotkaniu, lecz niestety z powodu kontuzji.

Inter oficjalnie potwierdził problemy zdrowotne zawodnika. Lukaku naciągnął mięsień lewego uda podczas meczu z Szachtarem. Piłkarz ma już za sobą szczegółowe badania w Instytucie Humanitas w Rozzano. Jego stan monitorowany będzie na bieżąco.

Aktualizacja:

Raporty Sky Sport Italia sugerują, że Romelu Lukaku zabranie nie tylko podczas rywalizacji z Parmą, lecz także w hitowym meczu z Realem w Madrycie. Pod znakiem zapytania stoi również występ Belga przeciwko Atalancie Bergamo.